Protų mūšyje vainutiškiai pasitikrino žinias apie savo kraštą

vainuto protu musisKeturios komandos varžėsi F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filiale vykusiame protų mūšyje „Mes – šauniausi krašto žinovai“.

Vainuto gimnazijos moksleivių komandos „Vainutiškiai“ ir „Komunikabilieji orangutangiukai“, Vainuto jaunimo klubo komanda „Saulėtekis“ ir Vainuto miestelio bendruomenės komanda „Senjorai“ kovojo trijuose turuose, atsakinėdami į klausimus apie Vainuto seniūnijos istoriją, žymius veikėjus, kultūrą. Sulaukta nemažo būrio komandas palaikančių sirgalių. Turnyrą vedė jaunimo klubo „Saulėtekis“ vadovė Daiva Juraškienė.

Protų turnyrą vertino komisijos nariai: Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus, Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas ir jo pavaduotoja ugdymui Laima Barakauskienė.

Pirmąją vietą iškovojo „Vainutiškiai“, kurie buvo apdovanoti F.Bajoraičio viešosios bibliotekos medaliais ir saldžiais prizais. Dovanų gavo ir kitos dalyvavusios komandos.

Dalyviai džiaugėsi, kad daug sužinojo apie savo seniūniją ir Vainuto miestelį, pageidavo, kad tokie protų turnyrai vyktų ir ateityje. Po turnyro visi buvo pakviesti atsigerti arbatos.

Renginys vyko įgyvendinant Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos finansuotą projektą „Iš miesto į kaimą: keliaujantys sociokultūriniai turai“.