Protus surėmė 10 komandų

protu susiremimai laimetojai 1Jaunimo organizacijos „Darbas“ (JOD) Šilutės skyrius surengė pirmąjį „Protų susirėmimą“, kurio metu virė aistros, skambėjo juokas ir plojimai.

Į renginį susirinko 10 komandų. Dalyvių atsakymus tikrino JOD Šilutės skyriaus nariai Edvardas Tutlys, Augustė Norgėlaitė, Sergėjus Gvildys ir Lijana Jagintavičienė.

Keturiuose žaidimo etapuose vyko įnirtinga kova. Komandos karštai diskutavo ir atsakinėjo į sudėtingus klausimus. Kelios valandos prabėgo nepastebimai greitai.

III vietą laimėjo komanda „Minties šuolis“, tik 1 tašku laimėtojams nusileido „Lašaros“, o I vietą iškovojo „Ereliai“. Nugalėtojai dalį savo prizo perleido jauniausios komandos dalyviams „Žaibams“, pasirodžiusiems tikrai puikiai, aplenkusiems net 6 komandas ir užėmusiems IV vietą.

„Manau, žaidimo dalyviai ne tik pasitikrino savo žinias, bet ir praplėtė akiratį. Neabejoju, jog visiems smagu kompanijoje padiskutuoti, turiningai praleisti laiką“, – sakė L.Jagintavičienė.

A.Norgėlaitei buvo smagu stebėti bendraamžius, taip entuziastingai bandančius rasti teisingą atsakymą, o pamačius teisingus atsakymus girdėti, kaip salė aidi nuo balsų ir plojimų.

Milda Banaitytė sako, jog jai labai patiko muzikiniai klausimai ir gerai praleistas laikas. Mergina tikisi, kad tokių renginių ateityje JOD dar organizuos ir siūlo sugalvoti daugiau klausimų, kurie būtų susiję su šokiais ir menais. „Kai tokia puiku kompanija, tai net salės dydis netrukdo. Spaudžiu didelį „Patinka“ šiam renginiui ir laukiu kitų „Protų susirėmimų“, po renginio įspūdžiais dalinosi žaidimo dalyvė Milda.

Laimėtojams įteikti rėmėjų įsteigti prizai, o visiems dalyviams – padėkos.