Puikios Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių pergalės

lengvaatleciai alytujeAlytuje vienu metu vyko net trejos lengvosios atletikos varžybos: Lietuvos jaunių pirmenybės, Lietuvos rajonų pirmenybės ir Lietuvos jaunių žaidynių atrankinės varžybos. Puikiai jose rungtyniavo mūsų rajono lengvaatlečiai iš Šilutės sporto mokyklos.

Tarp 36 komandų šilutiškiai iškovojo I vietą (187 tšk.), antroje vietoje buvo Marijampolės rajono komanda (180 tšk.), trečioje – Rokiškio (162 tšk.).

Geriausiai iš mūsiškių rungtyniavo Jokūbas Tubutis, gražiu finišu ir puikiu rezultatu laimėjęs 800 m bėgimo rungtį – 2:00,19 min. 400 m distanciją jis baigė trečias, pasiekęs asmeninį rekordą – 51,15 s, o tarp rajonų lengvaatlečių šis rezultatas buvo geriausias.  Estafetiniame bėgime jis su komandos draugais R.Petraičiu, E.Rusliu ir D.Čiupinu atbėgo penkti, o tarp rajonų komandų buvo greičiausi.

Robertas Petraitis 2000 m kliūtiniame bėgime finišavo trečias (tarp rajonų bėgikų – antras) – 6:37,86 min. Jaunutis Aurimas Bendžius 1500 m bėgime tarp rajonų bėgikų buvo pirmas (4:20,42 min.), o 3000 m bėgimo rungtyje – trečias (9:56,33 min.).

Du kartus antras, o tarp rajonų bėgikų – pirmas finišavo Ernestas Ruslys: jis 110 m kliūtinio bėgimo distanciją įveikė per 15,23 s, o 400 m – per 59,58 s (asmeninis rekordas). Giedrė Sudeikytė 400 m kliūtiniame bėgime tarp rajonų lengvaatlečių buvo trečia, o Justė Šertvytytė laimėjo bronzos medalį 3 kg rutulio stūmimo rungtyje (13,25 m).

Į finalines Lietuvos jaunių žaidynių lengvosios atletikos varžybas, kurios vyks liepos 1-2 dienomis Alytuje, pateko net 11 Šilutės sporto mokyklos trenerių: Linos Leikuvienės, Stasio Oželio ir Medardo Urmulevičiaus, auklėtinių.

Beje, dešimtkovėje Lietuvos 16 metų ir 17 metų vaikinų rekordus pagerinęs kaunietis M.Adamonis yra švėkšniškės olimpietės Indrės Jakubaitytės auklėtinis, o 100 m ir 200 m bėgimus užtikrintai laimėjęs vilnietis G.Truskauskas – mūsų rajono lengvosios atletikos rekordininkės Astos Valaitytės sūnus.