Puikus „Naujo parko“ startas

futbolasGegužės 14-osios pavakarę startavo 2013 m. Šilutės rajono suaugusiųjų futbolo pirmenybės, kurių tikslas – populiarinti futbolo žaidimą bei skatinti rajono gyventojus aktyviai leisti laisvalaikį.

Pirmosios gimnazijos stadione būtent taip leisti laisvalaikį užsiregistravo 8 komandos. 

Komandoms teks nueiti nelengvą kelią, kol išsiaiškins, kuri iš jų  verta 2013 m. rajono suaugusiųjų futbolo pirmenybių čempiono vardo. Pirmenybės vyks dviejų ratų sistema: I – gegužės – birželio mėnesiais, II – rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais. Kiekviena komanda turės sužaisti po 2 kartus su varžovais.

Pirmenybėse dalyvaus: „Vainutas“, „Veteranas“, „Pamarys“, „Naujas parkas“, „Mėgėjai“, „Ereliai“ ir FK „Šilutė“ dvi komandos (1995-1996 m. ir 1997-1998 m. gimę futbolininkai).

Žaidimas į vienus vartus – taip būtų galima vadinti pirmąsias I rato futbolo rungtynes tarp „Vainuto“ ir „Naujo parko“ komandų. Tai pirmenybių senbuvės, tad varžovai vieni kitų žaidimo manieras jau žinojo. Bet apie tokią baigtį kažin ar kas nors pagalvojo.

„Naujas parkas“ sutriuškino varžovus, į jų vartus pasiuntęs net 8 įvarčius. Tuo tarpu vainutiškių atakos liko be pabaigos –  įvarčių pelnyti jiems nepavyko.

Ar „Naujo parko“ gynyba bei vartininkas šauniai rungtyniavo, ar „Vainuto“ komandoje puolime reikia tvarką daryti, – palikime šią dilemą patiems vainutiškiams ir pasidžiaukime „Naujo parko“ pirmąja pergale.