Puikus Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečių pasirodymas Klaipėdoje

sunioji atletikaKlaipėdos krašto ir jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatate išbandė jėgas gausus Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečių, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, būrys. Šilutiškiams sekėsi gerai: parsivežė nemažą kiekį medalių, o Lukas Kordušas tapo absoliučiu čempionu.

77 kg svorio kategorijoje puikiai pasirodė L.Ličinchai auklėtinis L.Kordušas, jis tarp devynių sunkiaatlečių šioje svorio kategorijoje buvo neaplenkiamas. Rovimo rungtyje Lukas išrovė 100 kg – jokiam varžovui nepavyko pasiekti triženklio skaičiaus. Antrąją vieta užėmęs klaipėdietis išrovė 85 kg. Stūmimo rungtyje Lukas taip pat buvo geriausas – 135 kg (II vietos laimėtojas išstūmė 105 kg). Tad mūsiškis, dvikovėje surinkęs 235 kg, tapo 77 kg svorio kategorijos čempionu. Negana to – po šio pasiekimo Lukas tapo ir absoliučiu jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionu (sunkiojoje atletikoje absoliutūs čempionai renkami pagal Sinklerio lentelę).

Toje pačioje svorio kategorijoje komandos draugas Juozas Bartkus užėmė IV vietą.

+105 kg svorio kategorijoje I vietą iškovojo dar vienas L.Ličinchai auklėtinis Erikas Augustaitis. Jam taip pat pavyko gerokai aplenkti II vietą užėmusį varžovą kretingiškį Milių Stonkų. Šilutiškis dvikovėje surinko 165 kg (75+90), o kretingiškis – 98 kg (43+55).

69 kg svorio kategorijoje dalyvavo 5 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. I vieta atiteko Rokui Radavičiui (tren. L.Čičirka), dvikovėje surinkusiam 208 kg (90+118). III vietą užėmė du šilutiškiai Edgaras Kazlauskas (tren. L.Čičirka) ir Justas Praspaliauskas (tren. L.Ličinchai), nes jie dvikovėje surinko vienodai – po 171 kg, o jų svoris taip pat vienodas – 68,20 kg.

62 kg svorio kategorijoje jėgas išbandė 7 sportininkai. Šilutiškis Gytis Mizgeris (tren. L.Čičirka) užėmė III vietą – 146 kg (66+80).

50 kg svorio kategorijoje Ramūnas Šteinys (tren. L.Čičirka) užsidėjo auksinį medalį. Jis dvikovėje surinko 117 kg (52+65) ir II vietą užėmusį klaipėdietį aplenkė net 50 kg.

Auksu džiaugėsi ir L.Ličinchai treniruojamas Dovydas Kalvaitis, jis 45 kg svorio kategorijoje aplenkė visus varžovus, dvikovėje surinkęs 99 kg (45+54).

Šaunu, kad 40 kg svorio kategorijoje prizines vietas pasidalijo Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečiai: I vietą iškovojo L.Čičirkos auklėtinis Lukas Milierius (40+45=85), II vieta teko Laurynui Kalvaičiui (30+45=75), III vieta – Mantui Vyčiui (22+35=57) (tren. L.Ličinchai).

35 kg svorio kategorijoje bronzą iškovojo Deividas Čiumakovas (tren. L.Ličinchai) – išrovė 21, išstūmė 27 ir dvikovėje surinko 48 kg.

Finalinis Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatas vyks Šilutėje balandžio 22-23 d. Už puikų pasirodymą Klaipėdoje vykusiame čempionate  kelialapius į finalines varžybas iškovojo R.Šteinys, J.Praspaliauskas, E.Kazlauskas, R.Radavičius, L.Kordušas ir E.Augustaitis.