Puikus „Sky“ debiutas šokių konkurse

 

SKYPanevėžyje vyko 10-asis „Judesio piramidės“ šokių konkursas, kuriame debiutavo ir Šilutėje prieš pusę metų susikūrusi vaikų ir jaunimo šokių studija „Sky“, vadovaujama trenerės Ingos Mikutytės. Į konkursą važiavo penkios šokių grupės ir trims iš jų pavyko užimti prizines vietas. Tad šokių studija džiaugėsi visų trijų spalvų medaliais!

“Judesio piramidės“ konkursas vyksta jau dešimtą kartą, o trenerė I. Mikutytė jame dalyvauja aštuntą kartą. Tiesa, su „Sky“ šokėjomis – pirmą kartą. Pasak trenerės, pirmasis konkursas buvo labai sėkmingas ir ji džiaugiasi tokiais aukštais įvertinimais – trim prizinėmis vietomis.

Šis konkursas – aukšto lygio renginys, kuriame teisėjauja geriausi Lietuvos teisėjai, žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Kai aukščiausius balus skiria tokie teisėjai, kaip Dainius Žebrauskas (Skruzdėliukas), Marijanas Staniulėnas, Živilė Miškenytė, supranti, kad mūsų pasirodymai yra verti pergalių“ – kalbėjo trenerė I. Mikutytė.
Konkurse pasirodė daug dalyvių iš visos Lietuvos, jie varžėsi skirtingose amžiaus kategorijose ir skirtinguose šokių stiliuose. Kiekvienoje amžiaus ir šokio kategorijoje buvo 7-10 varžovų.

III vieta atiteko vyriausiųjų merginų grupei „Planets“. Šioje amžiaus kategorijoje (13-16 m.) būna daugiausiai varžovų, tad iškovoti prizinę vietą nelengva. Pasak trenerės, toks pasiekimas suteikė dar didesnę motyvaciją siekti aukštų įvertinimų ir ateityje užlipti ant pirmosios vietos pakylos.

Mažiausieji „Stars“ šokėjai (4-6 m.) iškovojo II vietą, jų energingas piratų šokis nepaliko žiūrovų abejingais.

Ir pagaliau auksas! Merginų grupė „Galaxy“ (11-13 m.) su šokiu „Bat’s don’t sleep“ aplenkė visas varžoves ir iškovojo I vietą. Šiam šokiui gražių žodžių negailėjo ir komisijos narė Ž. Miškenytė: „Šis šokis yra kažkas super, mistika, elegancija, grožis, grakštumas, nerealu!“.

Dar dviem šokių grupėms prizinių vietų laimėti nepavyko, nors trūko nedaug: mergaitės „Moonlite“ (7-10 m.) užėmė V vietą, o merginos „Rainbow“ (13-16 m.) buvo šeštos.

„Didžiuojuosi savo šokėjomis. Nors komanda buvo užklupta gripo, ir ne visada visi susirinkdavo į repeticijas, bet susikaupimas ir nuoseklus darbas paskutinėmis dienomis, atnešė mūsų studijai apdovanojimų lietų“, – sakė I. Mikutytė.