Pusmetį miške naminukę gaminęs vyras sėdo į kalėjimą

Vyras pusmetį gamino naminę degtinę miške, bet nusprendęs vežti 40 litrų parduoti, įkliuvo policijos pareigūnams. Kaltinamasis T. M. savo kaltę pripažino ir papasakojo, kad aparatą naminės degtinės gamybai per keletą mėnesių pasigamino pats. Byla Šilutės teismo rūmuose nagrinėta kovo mėnesį.

Asociatyvi nuotrauka.

T. M. nuo praeitų metų kovo mėnesio pradžios iki liepos 23 d. miške neteisėtai įsirengė naminės degtinės gamybos fabrikėlį. Per šį laikotarpį, vyriškis pagamino 350 litrų naminės degtinės, iš kurių 150 litrų pardavė. Veždamas 40 litrų degtinės parduoti pernai birželio 27 d. jis buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Vyras pripažino savo kaltę ir aiškino, kad pats pasigamino aparatą naminei degtinei gaminti. Jį gamino iš turėto metalo ir plastiko, pats aparatą ir suvirino. Planavo šiuo aparatu gaminti naminę degtinę ir sau, ir pardavimui. Pusę savo gaminių jis parduodavo po 3 eurus už litrą.

Teisminio nagrinėjimo metu nustatyta, kad T. M. iš naminės degtinės gamybos veiklos užsidirbo 450 Eur. Iš kaltinamojo konfiskuota minėta pinigų suma.

Vyrui skirta ir 10 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, ją atidedant vieneriems metams. T. M. taip pat per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį privalės dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje bei neišvykti už gyvenamosios vietos ribų be leidimo.
Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.