Rajono krepšinio pirmenybės artėja prie finišo

F vilkyciaiSausio 17 dieną prasidėjusios Šilutės rajono krepšinio pirmenybės artėja link finišo. Visos devynios komandos jau sužaidė tarpusavyje, taip užbaigdamos reguliarųjį sezoną. Silpniausia bei jauniausia komanda „Šilutės SM II“ paliko pirmenybes, o likusios toliau tęsia kovas. Dabar komandos žais atkrintamąsias, kur paaiškės, kurios keturios stipriausios kovos dėl didžiosios taurės.

Be pralaimėjimų pirmenybėse kovoja P. Joniko auklėtiniai „Šilutės SM“, kurie po visų aštuonių sužaistų rungtynių nepatyrė pralaimėjimo. Per reguliarųjį sezoną tik du pralaimėjimus patyrė „Draugystė“ (vadovas G. Mirauskas), tad po reguliaraus sezono ji užima garbingą antrąją vietą. Trečioje vietoje „Šilutės vandenys“ (vad. V. Urbonas), kurių sąskaitoje trys pralaimėjimai ir penkios pergalės. Ketvirta vieta tenka „Fen Team“ (vad. V. Miliauskas), penktoji – „Pilupiui“ (vad. M. Lileikis), šeštoji – „Vilkyčiams“ (vad. V. Urbonas), septintoji – „Rusnei“ (vad. M. Stankus), aštuntoje vietoje „Kablys“ (vad. A. Ražinskas).

Dabar komandos aiškinsis, kuri keliaus kovoti dėl didžiosios taurės, o kuri liks kovoje dėl mažosios. Kad tai išsiaiškintų, komandos žais po vienerias rungtynes. Stipriausios keturios komandos įveikusios savo varžovus keliaus į didžiąją taurę, o pralaimėjusios varžysis dėl mažosios.

Šilutės rajono krepšinio komandų pirmenybės finalai vyks Vydūno gimnazijos sporto salėje balandžio 13 dieną.