Rajono krepšinio pirmenybės įgauna pagreitį

krepsinio pirmenybes juknaiciaiŠilutės rajono krepšinio pirmenybės Usėnų Dieduko taurei laimėti įgavo pagreitį – sužaistos dar 10 rungtynių.
Kai kurios rungtynės buvo permainingos ir įdomios, nes komandų jėgos – apylygės, o kitos rungtynės – nuobodžios, nes viena komanda be gailesčio triuškino kitą.

„Šamų“ ir „Švėkšnos“ komandų kovoje jau nuo pirmojo kėlinio pabaigos buvo galima spėti, kad pergalę švęs švėkšniškiai, nes jų žaidimas – labai greitas, o „Šamai“ paskui juos nespėdavo. Kaip ir buvo spėta, 70:88 laimėjo „Švėkšna“.

Po trijų dienų švėkšniškiai stojo į kovą su „Gluosniu“. Susitikimas baigėsi skaudžiu „Gluosnio“ pralaimėjimu, nes „Švėkšnos“ krepšininkai juos sutriuškino 69:103. „Švėkšnos“ komandoje rezultatyviausias buvo Remigijus Kasparavičius – pelnė 37 taškus. Net 5 tolimus metimus pataikė Petras Jonikas – jis iš viso pelnė 24 taškus.

„Šilutės SM 1“ ir „Akademinio jaunimo“ komandos pirmąjį kėlinį žaidė apylygiai, bet vėliau ryškiai pranašesni buvo Sporto mokyklos krepšininkai. „Akademinis jaunimas“ turėjo pripažinti „Šilutės SM 1“ pranašumą rezultatu 54:87.

Susitikimas tarp „Draugystės“ ir „Germanikos“ baigėsi „Draugystės“ pergale 96:77.

„Jaunimo“ ir „Chamau“ komandų rungtynėse vėl iš karto buvo galima nutuokti, kas nugalės. Lengva pergale džiaugėsi „Chamau“ – 58:113.

Susitikimas tarp „Gluosnio“ ir „Pilupio“ baigėsi 77:90 „Pilupio“ naudai.

„Šilutės SM-2“ ir „Juknaičių“ kovoje nesunkiai laimėjo juknaitiškiai – 72:103.

„Švėkšnos“ komanda dar kartą įrodė, kad ji rimtai pretenduoja į rajono pirmenybių – Usėnų Dieduko taurę: rezultatu 99:53 ji įveikė „Usėnus“.

Pergale džiaugėsi ir „Jaunimas“, įveikęs „Akademinį jaunimą“ rezultatu 74:65. Kova nebuvo lengva, bet užtat stebėti tokias rungtynes buvo tikrai įdomu.

„Šamų“ ir „Pilupio“ susitikimas žiūrovams iš pradžių kėlė šypsenas – visi buvo įsitikinę, kad „Pilupis“ sutriuškins „Šamus“. Bet nebuvo viskas taip, kaip sirgaliai tikėjosi. Pirmąjį kėlinį rezultatu 19:13 laimėjo ne kas kitas, o „Šamai“. Antrą kėlinį susigėdęs „Pilupis“ pradėjo žaisti stropiau, ir po dviejų kėlinių „Šamai“ tik 1 tašku atsiliko nuo varžovų – 33:34. Trečiajame kėlinyje „Pilupiui“ pavyko dar toliau pabėgti nuo varžovų, o po 4 kėlinių švieslentė rodė 62:78 „Pilupio“ naudai.

Nežinia, kaip būtų pasibaigusios šios rungtynės, jei „Šamų“ krepšininkai nebūtų prametę tiek metimų iš po krepšio. Gal tada „Pilupis“ būtų priverstas susimąstyti ir nešvęsti pergalės iš anksto?