Rajono krepšinio pirmenybėse pirmauja „Fen Team“

krepsinis rajono_pirmenybes_Fen_Team___pilupisŠilutės rajono krepšinio pirmenybės darosi vis įdomesnės, po truputį aiškėja stipriausios ir silpniausios komandos.
Kaip ir pernai, šiemet pirmenybių taurę bei piniginį prizą Usėnų verslininko Petro Rimkaus – Dėduko atminimo garbei įsteigė jo draugai. O komandos, kurios užims 2 ir 3 vietas, gaus VšĮ „Šilutės sportas“ įsteigtas taures ir medalius.

Krepšinio pirmenybėse Usėnų Dėduko taurei laimėti šiuo metu lyderiauja „Vandentiekis“, „Fen-Team“, „Pilupis“ bei Sporto mokyklos auklėtiniai, gimę 1999 m.

Rungtynių rezultatai

Praėjusių metų čempionas Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“, kuriam vadovauja M.Lileikis, pirmenybes pradėjo ženklia pergale prieš Šilutės „Šamus“ – 101:68. Vėliau pralaimėjo 68:71 pernai metų bronziniams vyrukams „Fen Team“. Susitikimas su „Stubriais“ „Pilupiui“ vėl atnešė pergalę 102:72, o truputį netikėtumo „Pilupis“ pažėrė, kai nusileido Šilutės SM-1999 krepšininkų komandai (treneris A.Rauluševičius) rezultatu 75:82.

Dar viena lydere laikoma komanda – „Vandentiekis“, kuriai vadovauja V.Urbonas. Šioje stiprioje komandoje žaidžia J.Gavėnia, K.Mačijauskas, M.Saročka, O.Paliulis, jaunasis „Šilutės“ puolėjas A.Vitkauskas bei kiti neblogi krepšinininkai. „Vandentiekis“ susitikimus su „Vilkyčių jėga“ ir „Germanika“ baigė pergalingai – 108:91 ir 111:76.

„Fen Team“ savo sąskaitoje turi 5 pergales: nugalėjo „Draugystę“, „Pilupį“, „Germaniką“, „SM-2000“ bei „Šamus“.

Rajono krepšinio pirmenybių nuostatuose parašyta, kad negalima nukelti arba atidėti tvarkaraštyje numatytų rungtynių, nes varžybų grafikas -glaudus ir labai įtemptas. Tad dviem komandoms – „Draugystei“ ir „Šamams“, neatvykusioms į rungtynes, įskaityti pralaimėjimai 20:0. Jei tai pasikartos, komandos pelnys 50 eurų baudą, o trečias kartas baigsis komandos diskvalifikacija.

Iš savaitgalį vykusių rungtynių vienos įdomiausių buvo „Vandentiekio“ ir „Švėkšnos“ susitikimas. Jį per plauką laimėjo „Vandentiekis“ 79:77. Pasirodo, švėkšniškiai geba varžovams įvaryti nemažai streso. Edvino Kurlinkaus (buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis) vedama „Švėkšna“ šiose pirmenybėse tikriausiai dar pateiks nemažai staigmenų. Edvinas komandai pelnė daugiau nei pusę visų taškų – 40.

Savaitgalį „SM-1999“ nugalėjo „Vilkyčių jėgą“ rezultatu 71:64, „Pilupio“ ir „Draugystės“ susitikimas pasibaigė 94:70 „Pilupio“ pralaimėjimu.

Trečiadienį sužaistos dar dvejos rungtynės. „Fen-Team“ susitikimas su „Stubriais“ baigėsi šeštąja iš eilės K.Vaičiūno vadovaujamos „Fen-Team“ pergale 87:76.

Po jų iškart žaidė „Draugystė“ ir „Vilkyčių jėga“ – abi neturėjo nė vieno laimėjimo. O tąkart stipresnė buvo „Draugystė“ – ji vilkytiškius įveikė 92:62.

Pirmenybių čempiono laukia Didžioji taurė bei 300 eurų prizas. Šiuos apdovanojimus įsteigė prieš 15 metų usėniškio verslininko, didelio sporto fano, šviesios atminties Petro Rimkaus, geraširdiškai praminto Dėduku, iniciatyva įkurto klubo draugai. Čempionato nugalėtojus Dėduko bičiuliai skatina jau penktus metus, Didžioji taurė – pereinamoji.

Trumpai

„Fen Team“ (12 tšk.) sužaidė šešerias rungtynes ir visas jas laimėjo.
„SM-1999“ (10 taškų) laimėjo visas penkerias rungtynes.
„Pilupis“ (8 tšk.) sužaidė penkerias rungtynes, trejas laimėjo.
„Vandentiekis“ (8 tšk.) – visi keturi varžovai įveikti.
„Švėkšna“ (7 tšk.) – trys pergalės, vienas pralaimėjimas.
„SM-2001“ (5 tšk.) iš trejų žaistų rungtynių – dvi pergalės.
„Stubriai“ (5 tšk.) – penki pralaimėjimai.
„Draugystė“ (4 tšk.) pralaimėjo du susitikimus, vieną laimėjo, į vienerias rungtynes neatvyko.
„SM-2000“ (4 tšk.) pralaimėjo visas ketverias žaistas rungtynes.
„Germanika“ (4 tšk.) – iš trijų galimų – tik viena pergalė.
„Vilkyčių jėga“ (4 tšk.) – visos ketverios rungtynės pralaimėtos.
„Šamai“ (2 tšk.) – dvejos rungtynės pralaimėtos, į vienas neatvyko.

Visa tai – tikrai laikina, nes komandos iš viso sužaisti turi po 11 rungtynių, tad taškai ir užimamos vietos dar ne kartą keisis.

Artimiausios rungtynės vyks šeštadienį nuo 11 val. Pirmiausia žais „SM-2000“ ir „Fen-Team“, paskui vyks dar trejos rungtynės.

Sekmadienį nuo 12 val. irgi numatytos ketverios rungtynės.