Rajono moksleiviai – „Sveikuolių sveikuoliai“

sveikuoliai zibuteŠilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras pakvietė rajono bendrojo ugdymo mokyklas ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti 2013-2014 m. tarptautiniame mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“.

Konkurso užduotys buvo pasirinktos tokios, kad aprėptų ir žalingų įpročių prevencijos, ir žmogaus saugos, pirmosios pagalbos klausimus.

Pasak Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorės Virginijos Vaivadaitės, konkurso tikslas yra ugdyti vaikų sveikuoliai vainuto gimnazijagebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, propaguoti sveiką gyvenseną, ugdyti atsakomybę.

Pirmieji į konkursą po atrankos savo mokyklose susirinko pradinių 1-4 klasių komandos iš Traksėdžių, Saugų J.Mikšo, Pašyšių, Usėnų, Pamario pagrindinių mokyklų, Žibų pradinės ir Vainuto gimnazijos. Kiekvieną komandą sudarė 5 mokiniai, mokytojas, sveikatos priežiūros specialistas.

Visos komandos parodė puikias žinias, kūrybiškumą ir išmonę. Daugiausia balų surinkusi saugiškių komanda pelnė I vietą, Vainuto pradinukai buvo antri, atsilikę tik 1 balu, tad abi mokyklos yra „Sveikatą stiprinančių mokyklų“ tinkle.

Treti buvo Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos 4a klasės mokiniai.
sveikuoliai juknaiciai
5-6 klasių grupėje I vietą taip pat laimėjo saugiškiai, 7-8 klasių grupėje nugalėjo juknaitiškiai, tarp 9-11 klasių komandų geriausia pasirodė Vainuto gimnazistai.

Tarp ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų niekas nepralenkė „Žibutės“ ugdytinių.

Visiems konkurso dalyviams įteikti Visuomenės sveikatos biuro padėkos raštai, atminimo dovanėlės.