Rajono pirmenybių nugalėtoja – Šilutės sporto mokykla

 

F SMŠilutės rajono pirmenybių finalai vyko balandžio 13 d., Vydūno gimnazijos sporto salėje. Dėl mažosios taurės varžėsi rajono debiutantai Šilutės „Kablys“ ir „Vilkyčiai“. Po apylygės kovos mažąją taurę rankose laikė debiutantai, dėl didžiosios kovojo Šilutės sporto mokyklos (SM) auklėtiniai ir „Šilutės vandenys“. Stebint pilnutėlei salei, pergalė atiteko Petro Joniko treniruojamiems 2001 m. gimimo Šilutės SM auklėtiniams. Dėl III vietos kovojo „Fen Team“ ir Draugystė“, po sužaistų 40 min. nesunkiai pergalę iškovojo „Fen team“.

Iškovota bronza

Rajono krepšinio pirmenybių kova dėl III vietos vyko tarp „Draugystės“ (vadovas G. Mirauskas) ir „Fen Team“ (K. Vaičiūnas). Jau nuo pirmojo kėlinio „Fen Team“ demonstravo greitesnį ir rezultatyvesnį žaidimą, „Draugystė“ visas rungtynes buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Pasibaigus rungtynių laikui, rezultatu 82:56 III vietos medaliai ir taurė atiteko K. Vaičiūno vadovaujamai komandai. Laimėtojams daugiausia taškų pelnė E. Kurlinkus, jam ir buvo įteikta geriausio žaidėjo atminimo statulėlė. „Draugystės“ komandoje geriausiu pripažintas G. Šimkus.

Didžioji taurė grįžo

Finalinė rajono krepšinio pirmenybių kova vyko tarp SM auklėtinių ir „Šilutės vandenų“ (V. Urbonas). Šį susitikimą atėjo stebėti daug sirgalių, abiem komandoms netrūko palaikančių. Stebint tokiam būriui sirgalių, komandos stengėsi iš paskutiniųjų, bet čempionais tapo Šilutės SM komanda, laimėjusi 100:85. Prieš 3 metus didžioji šių varžybų taurė taip pat buvo atitekusi Šilutės SM trenerio K. Šerniaus auklėtiniams.

Laimėtojų gretose geriausiu žaidėju išrinktas Tautvydas Rimkus, pelnęs 42 taškus. „Šilutės vandenų“ komandoje geriausias buvo K. Mačijauskas, finale pelnęs 41 tašką.

Debiutantams pavyko

Mažoji taurė – tai rungtynės komandoms, kurios nekovojo dėl didžiosios taurės. Dėl mažosios susikovė „Rusnė“, „Vilkyčiai“, Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ ir „Kablys“. Tolesnes kovas atsisakė tęsti „Rusnė“ (M. Kėrys ir M. Stankus) ir „Pilupis“ (M. Lileikis), jų pasitraukimas leido „Vilkyčiams“ (V. Urbonas ir A. Mickus) ir „Kabliui“ (R. Marozas) be konkurencijos iškart kovoti finale.

Finale komandos žaidė apylygiai, tad ir stebėti jas buvo įdomu. Bet tądien debiutantai „Kablys“ buvo labiau užsivedę ir mažąją taurę iškovojo jie, įveikę „Vilkyčius“ 87:78.

„Kablio“ komandoje geriausiu žaidėju išrinktas E. Mikužis, finale pelnęs 35 taškus. „Vilkyčių“ komandoje geriausiu pripažintas N. Grauslys – 26 taškai.

Po visų rungtynių VšĮ „Šilutės sportas“ ir Savivaldybės administracijos vadovai įteikė dalyviams apdovanojimus. Šilutės SM komandai sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis įteikė kuponą po rimtų kovų pailsėti Palangos baseine.