Rajono tinklinio čempionai – vilkytiškiai

vyru tinklinis I vietaNuo vasario vykstančiose rajoninėse vyrų tinklinio varžybose dalyvavo Rusnės, Šilutės, Šylių, Saugų ir dvi Vilkyčių komandos.

Paaiškėjo stipriausios komandos: I vietą iškovojo Vilkyčių II komanda, sidabras atiteko šilutiškiams, bronza – Vilkyčių I komandai.

Pusfinalyje dėl III vietos kovojo Šylių ir Vilkyčių I komandos. Vilkytiškiai po atkaklios kovos laimėjo 3:2.

Finale susitiko Šilutės ir Vilkyčių II komanda. Vilkytiškiai pirmavo 2:0 ir, patikėję nesunkia pergale, truputį atsipalaidavo. Tai pajutę šilutiškiai išlygino rezultatą iki 2:2, todėl buvo žaidžiamas penktas setas.

Žaidimas buvo tikrai vertas finalo. Penktajame sete vilkytiškiai, labai palaikomi žiūrovų, išsiveržė į priekį 2:8. Bet šilutiškiai – patyrę varžovai, jie ne pirmą kartą žaidžia ir ne pirmą kartą sirgaliai palaiko ne juos, o priešininkus. Tad prie triukšmo pripratę šilutiškiai į šūkavimus nereagavo ir netrukus išlygino rezultatą iki 10:10.

Vilkytiškiai sunerimo, o čia dar – Tomo Dulkio smūgis, po kurio skiriamas ginčas. Bet tai buvo į naudą Vilkyčių komandai, nes po to ji susiėmė ir dar po kelių minučių rankose laikė I vietos taurę bei medalius, kuriuos įsteigė VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius.

Rajono čempionais tapo Vilkyčių tinklininkai Titas Myrovas, Erikas Genčius, Tomas Dulkys, Martynas Baltrukonis, Ričardas Valutis, Audrius Matonis ir Gabrielius Šiaulinskas.

Apdovanoti geriausi turnyro žaidėjai: Vilkyčių I komandos – J.Mulskis, Vilkyčių II komandos – T.Myrovas, Šilutės – L.Gedvila, Šylių – V.Pocius.

Turnyro organizatorius Linas Gedvila, jam talkinusios Danguolė Černeckytė bei Rita Skiudulienė džiaugėsi sėkmingai praėjusiomis varžybomis. Finalas buvo suorganizuotas tikrai šauniai – vedėjai, muzika, prizai ir t.t.

Kaip sekėsi rajono moterų tinklinio varžybų dalyvėms, informuosime ateityje.