Rajonų bokso čempionate – 8 aukso medaliai

 

boksas FBalandžio 4-6 dienomis, modernioje Jonavos sporto arenoje vyko 2019 m. Lietuvos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 100 sportininkų iš 17 miestų. Ringe puikią sportinę formą pademonstravo trenerio Vinco Murausko auklėtiniai – iškovoti 8 aukso medaliai ir 1 bronzos.

Lietuvos rajonų čempionate dalyvauja visi stipriausi Lietuvos rajonų boksininkai, tad kovoti ringe buvo nelengva. Puikiai pasirodė Marius Kontrimas, kuris finale susitiko su Mariumi Vyšniausku, 15 kartų Lietuvos suaugusiųjų čempionu. Po įdomios kovos mūsiškis įveikė varžovą ir tapo 52 kg svorio kategorijos čempionu. Su visais varžovais susitvarkė ir Markas Užkuraitis, kuris 60 kg svorio kategorijoje iškovojo auksą. Aukso medalius +91 kg sv. kat. iškovojo Tomas Olberkis (suaugusieji) ir Džiugas Liutkus (jaunimas). Pirma vieta atiteko ir Nojui Gedvilai (40 kg sv. kat.)

Merginos taip pat tapo savo svorio kategorijų čempionėmis. Austėja Aučiūtė buvo neįveikiama 64 kg svorio kategorijoje, o treniruočių draugė Rugilė Altaravičiūtė taip pat pasipuošė auksu 67 kg kategorijoje. Auksu džiaugėsi ir Emilija Marcinkutė (81 kg sv. kat.).

Bronza atiteko Aloyzui Auškeliui (57 kg sv. kat.), komandos draugui Mindaugui Juciui 49 kg svorio kategorijoje medalio nepavyko iškovoti – 5 vieta.

Po puikaus pasirodymo Jonavoje Šilutės boksininkų laukia Lietuvos jaunimo bokso čempionatas. Varžybos vyks balandžio 23–27 dienomis Kaune.