Rajonų jaunių bokso pirmenybėse laimėti 5 medaliai

boksas rajonoKovo 16-18 dienomis Pasvalyje vyko Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatas. Jame dalyvavo 7 Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai. Penkiems boksininkams pavyko parvežti medalius: vieną – aukso, vieną – sidabro ir tris – bronzos.

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos moksleivė Greta Lozoraitytė 66 kg svorio kategorijoje finale įveikė kretingiškę ir pasipuošė aukso medaliu.

Broliai Rimas ir Simas Kiminiai, lankantys Žemaičių Naumiesčio gimnaziją, taip pat pasipuošė medaliais. Rimas 50 kg svorio kategorijoje džiaugėsi sidabro medaliu, o Simas 48 kg svorio kategorijoje užėmė III vietą.

Dar dvi trečiąsias vietas iškovojo Domantas Balseris (66 kg. sv. kat.) ir Emilija Marcinkutė (80 kg. sv. kat.).