Ralio kroso festivalio Vilkyčiuose organizatoriai žiūrovus ragina paisyti COVID-19 rekomendacijų

Jau šiandien į Vilkyčių autosporto kompleksą rinksis dalyviai, kurių lauks administracinė ir techninė komisija. Šeštadienį prasidės dvi dienas truksiančios varžybos. Čia per visą savaitgalį įvyks du Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato etapai bei po vieną Latvijos ir Šiaurės Europos zonos šalių etapą.

Nors dėl karantino buvo atšauktas ir Vilkyčiuose neįvyko birželį turėjęs nugriaudėti jau tradicija tapęs Europos automobilių kroso čempionato etapas, tačiau varžybų organizatoriai rankų nenuleido.

Vos tik apribojimai renginiams buvo sušvelninti, Vilkyčiuose buvo nuspręsta rengti dviejų dienų ralio kroso festivalį, kuris per vieną savaitgalį apjungtų net kelių čempionatų etapus.

Iš viso per dvi ralio kroso festivalio dienas – rugpjūčio 15-16, trasoje pasirodys gausybė skirtingų klasių technikos, o Lietuvos ir užsienio šalių dalyvių skaičius jau dabar viršija šimtą.

Lietuvoje COVID-19 situacija nuolat keičiasi, tad ralio kroso varžybų Vilkyčiuose organizatoriai dalijasi naujausia informacija apie tai, kokie reikalavimai ir rekomendacijos galios renginio metu.

Vyriausybė nusprendė, kad apsaugines kaukes šiuo metu privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose.

Papildomų reikalavimų, kurie būtų susiję su atvirame ore vykstančiais renginiais, įvesta nebuvo, tačiau ralio kroso žiūrovai kviečiami laikytis saugaus, mažiausiai vieno metro atstumo vieni nuo kitų, asmens higienos, kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo, vengti ilgesnio artimo bendravimo. Jūsų pačių saugumui organizatoriai rekomenduoja dėvėti ir veido kaukę, reguliariai dezinfekuoti rankas.

Kadangi šiuo metu yra ribojamas žiūrovų skaičius ir atvirame ore vykstantiems renginiams, organizatoriai žiūrovus ragina iš anksto pasirūpinti bilietais, kadangi jų kiekis ribotas.