Rankų lenkikai iš nacionalinio čempionato parsivežė 21 medalį

ranku lenkimasRadviliškyje vykusiame Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, dalyvavo 183 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų.

Šilutiškius treniruojantys Aleksandras Pancerovas ir Vilija Parnarauskienė jėgas išbandyti vežėsi rankų lenkimo sporto klubo „Pamarys“ sportininkus. Jiems pavyko iškovoti 11 aukso medalių, 6 sidabro ir 4 bronzos.

Bendroje komandinėje įskaitoje iš 10 komandų šilutiškiai užėmė II vietą, nusileidę tik Radviliškio rankų lenkikams.

Senjorų grupėje kairės rankos lenkimo rungtyje aukso medalius iškovojo įvairių svorio kategorijų „Pamario“ sportininkai Justas Norvilas, Ernestas Pežas, Ilja Steponenko. Bronzos medalis atiteko Donatui Pancerovui.
Moterų grupėje visas varžoves įveikė ir auksu pasipuošė Elgė Vaitkutė ir Dovilė Pauparytė, o V.Parnarauskienei atiteko II vieta.

Dešinės rankos lenkimo rungtyje 55 kg svorio kategorijoje varžėsi dvi Šilutės rankų lenkimo atstovės ir abi pateko į finalą. Stipresnė tądien buvo Neringa Vilidaitė, o sidabras atiteko Dovilei Pauparytei. Aukso medalius savo svorio kategorijose iškovojo ir V.Parnarauskienė bei Eglė Vaitkutė.

Vyrams senjorų grupėje aukso iškovoti nepavyko. II vietos atiteko Justui Norvilui ir Ernestui Pežui, III vieta – Aurelijui Urbonui, Lukui Birbalui ir Donatui Pancerovui.

Veteranų grupėje puikiai pasirodė treneris A.Pancerovas, jis 90 kg svorio kategorijoje auksą iškovojo ir kairės, ir dešinės rankų lenkimo rungtyse. Moterų grupėje dešinės ranko lenkimo rungtyje V.Parnarauskienė užėmė II vietą.

Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate buvo kovojama ir absoliučioje kategorijoje. Galėjo dalyvauti tik I ir II vietas iškovoję sportininkai nuo 65 kg sv. kategorijos moterų klasėje ir nuo 70 kg svorio kategorijos vyrų klasėje.

Vyrų prizininkų absoliučioje kategorijoje Šilutė neturi, bet moterų grupėje visas varžoves įveikė E.Vaitkutė ir tapo Lietuvos nacionalinio rankų lenkimo absoliučios kategorijos čempione.