Rankų lenkikei Eglei Vaitkutei – apdovanojimas tiesiai iš S.Skvernelio rankų

egle fRugsėjo 24 dieną Vyriausybės rūmuose buvo pasveikinti sportininkai, kurie pasiekė įspūdingų pergalių pasaulio ir Europos čempionatuose 2018 metais. Tarp apdovanotojų buvo ir šilutiškė rankų lenkikė Eglė Vaitkutė bei jos treneris Aleksandras Pancerovas. Apdovanojimus įteikė pats Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.    

Surengtoje šventėje dalyvavo ne tik  Ministras Pirmininkas, bet ir Švietimo ir mokslo ministrė J.Petrauskienė, Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas K.Smirnovas, LTOK prezidentė D.Gudzinevičiūtė, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas M.Bilius bei Kūno kultūros ir sporto departamento atstovai.

Premjeras negailėjo gražių žodžių susirinkusiems sportininkams ir dėkojo jiems už pasiekimus bei pergales, kurios, jo manymu, įkvepia aplinkinius ne tik sportuoti, bet ir didžiuotis savo tėvyne – Lietuva.  Smagus sutapimas, kad šiemet Lietuvos šimtmetis, o šalies sportininkai ta proga pasaulio ir Europos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatuose laimėjo 100 medalių!

Premjeras visiems susirinkusiems sportininkams ir jų treneriams linkėjo sėkmės ir svarbių pergalių visose varžybose ir ateityje.

Žinoma mūsų krašto sportininkė, policijos pareigūnė Eglė Vaitkutė „Šilutės naujienoms“ sakė, apdovanojimą iš Ministro Pirmininko S.Skvernelio rankų gauna ne pirmą kartą, bet tai labai smagu. Pasirodo S.Skvernelis dar būdamas generaliniu policijos komisaru E.Vaitkutę apdovanojo keletą kartų. Kiekvienais metais policijos vadovybė pagerbia savo sportininkus, tad ne kartą buvo apdovanota ir aukštų rezultatų pasiekusi Eglė.

Pati sportininkė sakė, jog buvo malonu, kad Premjeras prisiminė kur ji dirba bei pasiteiravo kaip sekasi. Taip pat Eglė neslepia, kad buvo smagu pamatyti kitus apdovanotus sportininkus – disko metiką Andrių Gudžių, irkluotoją Saulių Riterį ir kitus.

Pasaulio ir Europos čempionatuose prizines vietas užėmusiems sportininkams, jų treneriams S.Skvernelis įteikė Lietuvos vėliavą, padėkas ir medalius „Už sporto laimėjimus“.