„Raudonkepuraitę“ papuošė trispalviai paukšteliai, širdelės, vėliavėlės

raudonkepuraite vasario 16Vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė atsiliepė į Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvą „Vasario 16-ą švęsk linksmai ir išradingai“ – parengėme netradicinio ugdymo savaitės projektą, siekdami ugdyti patriotiškumą, pagarbą Tėvynei, šeimai, savam kraštui, kalbai.

Grupėse skambėjo lietuviškas žodis: pedagogai ir tėvai skaitė knygeles apie Lietuvą, kartu žaidė ir kūrė eilėraščius, klausėsi dainų apie Lietuvą ir patys traukė dainas. Įstaigos erdvės pasipuošė vaikų gamintomis trispalvėmis širdelėmis, vėliavėlėmis, o koridoriaus fojė medis „suskambo“ trispalviais paukšteliais. Šventinę dieną ant pietų stalo vaikų lėkštutėse iš spalvotų paprikų sudėliota Lietuvos vėliavėlė.

Į diskusijas apie meilę ir pagarbą žmogui ir tėvynei sukvietė vaikų savivaldos klubas „Tvarkiukas“. Grįždami iš darželio vaikai parsinešė trispalves ir prašymą mamytei ir tėveliui: „Padėkite man užaugti tikru lietuvaičiu“.

Baigiantis savaitei vaikai su auklėtojomis iškėlė linksmas šypsenėles ir vieni su kitais dalinosi patirtu pažinimo džiaugsmu. Tikime, kad mūsų mažųjų širdelėse pražydusi trispalvė padės jiems augti mylinčiais Lietuvą.