Raudonkepuriukai šokį skyrė Žemei

raudonkepuraite apkabink_zeme3Šilutės lopšelio – darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė jau trečius metus įsijungė į tarptautinės asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinį projektą „Apkabinkime Žemę“. Tai visos Žmonijos bendra dovana žemei, vilnijanti per pasaulį, nešdama taiką, meilę, gerumą ir globą mūsų planetai.

Vaikai ir pedagogai, vadovaudami muzikos mokytojo Valterio Matulio, ruošė dovaną „Šokį Žemei“, dalindamiesi šia žinia su draugais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, kviesdami juos prisijungti ir išreikšti susirūpinimą dėl planetos išsaugojimo. Šokio pagrindinis akcentas – balta spalva (juostos, vėliavos, rūbai, gėlės) taikos, dėkingumo ženklas.

Įstaigos kolektyvas balandžio 20 d., kaip ir kiti projekto dalyviai visoje planetoje, nešini baltomis vėliavomis, juostomis ir baltų gėlių puokšte, rinkosi tradicijų kiemelyje, padovanoti šokį Žemei. Kiemelį ir renginį papuošė tarsi specialiai šiai dienai baltais žiedais sužydusi magnolija, kurią mums dovanojo Šilutės magnolijų augintoja Eugenija Murauskienė. Vaikai ir pedagogai, apsirengę tautiniais rūbais dėkojo ne tik Žemei, bet ir savo kraštui, Lietuvai, tęsdami Lietuvos 100-mečiui skirtų renginių ciklą. Šokį atliko priešmokyklinukai su pedagogėmis Laimute Toleikiene, Žibute Šauliene ir Irena Gvildiene, o mažesnieji draugai stebėjo ir dovanojo katutes.

Tikime, kad mūsų „Šokis Žemei“ pražys Taikos, Grožio ir Dėkingumo žiedais ne tik mūsų planetoje, bet ir mažųjų šokėjėlių širdyse.