Regbio šventė Laisvės gynėjų dienai atminti

Regbis naum_2Sekmadienį Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko tikra vaikų regbio šventė, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. Į turnyrą suvažiavo svečiai iš įvairių Lietuvos kampelių. Pirmą kartą regbio varžybose dalyvavo komanda iš Žemaičių Naumiesčio. Varžybos tapo tikra šventės puošmena.

Pasak Regbio šventės organizatorės Austėjos Minkevičiūtės, vaikų regbio šventė, skirta Laisvės gynėjų dienai atminti. Šią dieną labai svarbu švęsti, nes turime kuo pasidžiaugti, ir už tai turime dėkoti mūsų laisvės gynėjams.

Iki pat vakaro Vydūno gimnazijos sporto salėje netrūko vaikų klegesio. Smagu matyti, kad regbio geografija plečiasi. Tik ką pradėję sportuoti mažieji Žemaičių Naumiesčio regbininkai iškovojo IV vietos taurę. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos kūno kultūros mokytoja Vilija Parnarauskienė sakė, kad intensyviai ieškodama jaunųjų sportininkų regbio žaidimui rado. Šiandien ne tik jie, bet ir šauniosios jų mamytės, kurios žaidžia kartu, padrąsina ir įkvepia viltį. „Sudalyvavome varžybose, mamų dėka į pirmąsias varžybas atsivežėme 14 mažųjų sportininkų. Ačiū joms už kantrybę visą sekmadienį praleidžiant regbininkų šėlsme. Dėkojame regbio propaguotojai ir šio renginio organizatorei Austėjai Minkevičiūtei, kad mums leido dalyvauti naujokų grupėje. Mums pavyko – laimėjome IV vietos taurę ir prizą. Visi dalyviai apdovanoti medaliais, geriausia mūsų komandos žaidėja Mintė – taure. Jaučiamės laimingi, dėkingi, daugiau susipažinę su regbio žaidimu ir sakome iki kitų susitikimų“, – sakė V. Parnarauskienė.