Renginio „Kai mūsų širdys plaka išvien“ nugalėtojai varžysis respublikiniame finale

sveikatingumo renginysTrečią kartą Šilutėje surengtas sveikatingumo renginys „Kai mūsų širdys plaka išvien“. Šilutės sporto mokyklos salėje vyko krepšinio 3×3 varžybos, kuriose varžėsi 8 komandos.

Organizatoriai – Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir Socialinių paslaugų centras – siekė sudominti kuo daugiau vaikų ir jaunimo užsiimti pozityvia veikla, propaguoti sveiką gyvenseną, aktyviai dalyvauti sportiniame gyvenime, turiningai leisti vasaros atostogas.

7-12 amžiaus vaikų grupėje varžėsi 5 komandos, 13-16 m. grupėje – 3 komandos. Šilutės sporto mokyklos trenerių stebimi krepšininkai rungtyniavo po 10 minučių.

7-12 m. grupėje I vietą iškovojo „LAKERS“ komanda: Martynas Bartkus, Adomas Požė, Arnas Kočmariovas, II vietą laimėjo komanda „NIKE“, III vietą – „PUMA“.

13-16 m. grupėje I vietą iškovojo „NBA“ komanda: Gytis Misgeris, Vladas Radvinskas, Marius Galdikas, II vietą – „Vaiduoklis“, III vietą – „Anglija“.

Visiems sveikatingumo renginio dalyviams Biuras įteikė padėkos raštus, medalius su užrašu „Kai mūsų širdys plaka išvien“, pavaišino vaisvandeniais ir ledais. II ir III vietų nugalėtojams įteiktos atminimo dovanėlės, o I vietų laimėtojai liepos pabaigoje vyks į analogišką respublikinį renginį.