Renginių kaleidoskopas darželyje „Žvaigždutė“

zvaigzdutes renginiaiPraėjusios savaitės Šilutės lopšelyje – darželyje „Žvaigždutė“ buvo gausios bendruomenę vienijančių renginių ir parodų.

Į darbelių gamybą kūrybinių darbų parodai „Antrasis daiktų gyvenimas“ iš antrinių žaliavų įsitraukė 9 ir 11 grupių vaikai, tėveliai ir auklėtojos. Iš kartoninių dėžučių, plastikinių butelių, vienkartinių plastikinių šaukštelių ir šaukštų, šiaudelių, spalvotų popierėlių, pakuočių pagaminti robotai, mašinos, baldeliai, laikrodžiai, paveikslėliai, žmogiukai ir gėlės. Paroda skatino vaikų kūrybiškumą. Dauguma suvokė, kad jau nebereikalingi daiktai gali būti panaudojami saviraiškai, grožio kūrimui.

Šventinis rytmetys „Gimtųjų žodžių apkabinti“ buvo skirtas Žemės dienai. Vaikai dainavo, žaidė, deklamavo eiles Lietuvai, Žemei, draugystei. Renginyje svečiavosi darželio kaimynai – M.Jankaus pagrindinės mokyklos 4 b klasės mokiniai su mokytoja V.Lukočiene. Jie parodė nuotaikingą programėlę ekologine tema: dainavo, deklamavo, vaidino, žaidė.

Darželis „Žvaigždutė“ prisijungė prie respublikinės „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“, kurios tema įstaigoje buvo „Man svarbus kitas, aš svarbus kitam“. Vaikai grupėse patyrė daug įvairių emocijų, tapo supratingesni, išmoko drauge rasti išeitį, pasakyti tiesą, atsiprašyti, diskutavo apie draugystę, ėjo vieni pas kitus į svečius, dažnai apsikabino, darė dovanėles savo draugui. Tėveliai kartu su vaikučiais kūrė „Draugystės receptus“ ir eilėraščius apie draugystę.

Visų renginių kulminacija – šventinė pramoga lauke, kurios metu vaikai dainavo, vaidino, piešė, deklamavo savo kūrybos eilėraščius apie draugystę, paleido į dangų balionus su palinkėjimais viso pasaulio žmonėms. Šventė baigėsi nuotaikinga diskoteka ir muilo burbulų fiesta.