Renkamas populiariausių sportininkų dešimtukas

Šilutės rajono savivaldybė kasmet pagerbia geriausius rajono sportininkus ir jų trenerius, skirdama pinigines premijas. Sportininkai ir jų treneriai bus pagerbti ir šiais metais, tačiau šiemet Sporto taryba inicijuoja naują iniciatyvą - populiariausias Šilutės sportininkų dešimtukas.

Šilutėje kasmet pagerbiami aukščiausių rezultatų pasiekę sportininkai, toks renginys vyko ir pernai. O šiemet bus išrinktas populiariausių sportininkų dešimtukas.

Kiekvienas sporto klubas iki spalio 26 d. savo bendruomenėje išsirenka vieną sportininką, kuris vertas atsidurti populiariausių sportininkų sąraše. Renkamas populiariausias sportininkas, tai reiškia jis nebūtinai turi būti pasiekęs aukštų sportinių laimėjimų. Sportininkas gali būti tiesiog aktyvus narys, kuris savo idėjomis užkrečia kitus, organizuoja renginius bendruomenei ir t.t. Tad čia lygūs visi – ir maži sporto klubai, kurie užsiima mėgėjišku sportu, ir klubai, kurie ruošia sportininkus aukštiems sporto laimėjimams.

Teikiant kandidatūras svarbu nurodyti vardą, pavardę, kokį klubą atstovauja ir kodėl teikiama ši kandidatūra. Kandidatūras siųsti el. p. rimante.ciutiene@silute.lt

Populiariausių sportininkų dešimtuką išrinks gyventojai. Už kandidatus nuo lapkričio bus galima balsuoti Šilutės rajono savivaldybės internetinėje svetainėje.