Renkamės poilsį Birštone: ką svarbu įvertinti?

Birštonas – viena gražiausių bei populiariausių vietų mūsų šalyje, na, o įsibėgėjusi vasara yra pats tinkamiausias jam aplankyti. Poilsis šiame kurorte gali būti pats įvairiausias, todėl siekiant išsirinkti patį geriausią pasiūlymą, pirmiausia reikėtų atsakingai įvertinti ir savo poreikius bei lūkesčius.

Kiek turėsite laiko?
Nors daugeliui vasara asocijuojasi su atostogomis, verta pastebėti, kad būtent šiuo metų laiku neretas laisvo laiko turit dar mažiau, kadangi tenka dėmesio skirti ir kitoms veikloms, kurios jo tiek nepareikalauja kitais metų laikais, pavyzdžiui, sodo, daržo ar kiemo priežiūra. Taigi labai svarbu atsakingai įvertinti, kiek laiko galėtumėte skirti poilsiui šiame miestelyje. Tačiau, kad ir kiek to laisvo laiko beturėtumėte – dieną ar dvi, vieną savaitę ar keturias, tikrai surasite sau tinkantį poilsio pasiūlymą.

Su kuo vyksite?

Svarbu įvertinti ir tai, kas keliaus kartu su jumis. Tačiau, kad ir kokie būtų jūsų planai – poilsis tik su antra puse, o galbūt su visa šeima, giminėmis, didelė draugų kompanija, o galbūt priešingai – nuspręsite, kad atėjo laikas jums pailsėti vienam, bet kokiu atveju taip pat rasite ideali pritaikyta variantą. Tiesa, jei jau taip susiklostė, kad neturite kam palikti savo augintinių ir planuojate vežtis kartu su savimi, tokiu atveju, iš anksto prisiminkite, kad tikrai ne visos apgyvendinimo įstaigos  suteiks galimybę apsigyventi su naminiais gyvūnėliais.

Kokį maitinimo pasiūlymą rinkitės?

Svarbu iš anksto pagalvoti ir tai, kokie maitinimo pasiūlymai jums atrodo patys patraukliausi. Jei planuojate vykti ilgesniam laiko tarpui, pavyzdžiui, 2 – 4 savaitėm, tokiu atveju verta pirmenybę teikti tokiai apgyvendinimo įstaigai, kuri sudarytų galimybę ruošti maistą patiems. Tokiu atveju, būsite tikri, kad maitinimui skirtas biudžetas bus  tikrai mažesnis, nei tuomet, jei visas poilsio dienas rinktumėtės maitinimą kavinėse ar restoranuose. Be to, būsite tikri, jog turėsite galimybę pasigaminti patiekalų, kurių buvote įpratę ruošti namuose. Dar daugiau, toks variantas ideali tiks ir šeimoms su mažais vaikais, kadangi mažieji neretai tiesiog nemėgsta įmantrių patiekalų, todėl turėsite galimybę greitai bei patogiai paruošti jiems tokius valgius, kuriuos buvo įprasta valgyti namuose. Na, o tuo atveju, jei jūsų laukia trumputė, vos kelių dienų  išvyka į šį kurortą, tokiu atveju, tikrai nereikėtų gaišti savo laiko ruošiant valgį – kiekvieną akimirką praleiskite mėgaudamiesi įvairiais potyriais ir tikrai nestovėkite prie viryklės – noriai ieškokite kulinarių naujovių restoranuose.

Kuo norėtumėte save palepinti?

Išvyka į Birštoną gali būti puiki proga palepinti ir savo kūną, aptirti  daug malonių potyrių. Taip ir bus, jei tik pasirinksite poilsį, papildytą įvairiomis grožio bei sveikatingumo procedūromis. Tulpės sanatorija jų siūlo iš tiesų labai daug – apsilankymus pirčių bei baseino komplekse; aromaterapijos bei muzikos terapijos, taip pat įvairių rūšių masažai ar vonios su eteriniais aliejaus. Kiekviena procedūra yra savaip naudinga jūsų organizmui, todėl dar prieš išvyką atsakingai įvertinkite, kuri iš jūsų šiuo metu jums galėtų būti naudingiausia. Tikrai neverta apsiriboti vos viena proced9ra – kuo didesniu jų skaičiumi papildysite savo poilsį, tuo efektyvesnis jis ir bus.

Ką daryti siekiantiems kuo patrauklesnio biudžeto?

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad didelė dalis žmonių planuodami išvykas, ypatingą dėmesį skiria ir biudžetui – siekiama, kad jis būtų kuo patrauklesnis, Ir tai užtikrinti tikrai nėra sunku – viskas, ką tereikia padaryti, tai rinktis poilsio pasiūlymą Birštoną su nuolaida.