Respublikinis festivalis „Svajonė 8“ subūrė apie 300 jaunųjų dainininkų

svajone 8_vaikai_su_vadoveKasmet kovo mėnesį Pamario muzikinėje padangėje suskamba vaikų popchoro „Spindulys“ gimtadienis, lydimas respublikinio vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalio „Svajonė“.

Šiemet kovo 18-ąją „spinduliukai“ su vadove Lijana Šerpytiene atšventė 21-ąjį bendros veiklos „tortadienį“ bei 8-ąjį kartą į festivalį sukvietė dainuojančių vaikų ansamblius, kolektyvus, solistus, duetus iš visos Lietuvos.

Festivalis „Svajonė“ – tai  vienintelis toks Šilutėje vykstantis respublikinis vaikų ir jaunimo dainų festivalis, šiemet sulaukęs atlikėjų iš Kauno, Elektrėnų, Kėdainių, Šakių, Klaipėdos, Jonavos, Tauragės, Gargždų, Pagėgių, Mažeikių bei Šilutės rajono.

Po festivalio kalbinta vadovė L.Šerpytienė sakė, jog džiaugiasi, kad renginys labai pavyko. Scenoje vieni kitus keitė net 20 kolektyvų, 18 solistų bei du duetai.

Festivalyje iš šilutiškių pasirodė ne tik popchoras „Spindulys“, bet ir penktus veiklos metus jau skaičiuojantis Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos vaikų popchoras „Saulytė“ (vad. L.Šerpytienė), lopšelio – darželio „Gintarėlis“ vaikų popchoras „Vėtrungėlė“ (vad. Vitalija Petkutė ir Kristina Petkutė), kūrybos namų „Idėja“ solistės Kornelija Suchodimcova ir Lukrecija Paužuolytė (vad. Valdas Lacko) ir Katyčių pagrindinės mokyklos atviros jaunimo erdvės „KJ loftas“ duetas Rapolas Snitkus ir Gediminas Bendžius (vad.V.Lacko).

„Svajonės“ festivalį ketvirtus metus iš eilės vedė daugeliui gerai pažįstamas kraštietis, renginių organizatorius Laurynas Nikelis, o susirinkusiuosius padrąsino ir pasveikino Lietuvos „Eurovizijos“ atrankos konkurso dalyvis ir labai geras „Spindulio“ draugas rusniškis V.Lacko.

L.Šerpytienė sakė, jog festivalio organizavimas tapo tarsi jos šeimos, užaugusios kartu scenoje, dalis. Dukra Rūta daug prisidėjo maketuodama festivalio reklamas, o sūnus Martynas, kuris nuo mažiausių savo dienų buvo ir popchoro „Spindulys“ solistas, padėjo kurti kolektyvų dainų vaizdo užsklandas.

Taigi Šilutės Kultūros ir pramogų centro salės erdves 8-ąjį kartą sudrebinęs festivalis „Svajonė“ pasėjo būsimų susitikimų viltį. Atsisveikindami dalyviai sakė, jog laukia kito susitikimo Šilutėje po metų, ir labai džiaugėsi įteiktais diplomais bei vertingais rėmėjų prizais.