Restoranas „Trukio stotelė“ pasveikino savo globotinius – „Šilutės“ krepšininkus

Antradienį kavinėje – restorane „Trukio stotelė“ po treniruotės vėl rinkosi „Šilutės“ krepšinio komandos krepšininkai su treneriu Kęstučiu Mačijausku.

Restorano „Trukio stotelė“ šeimininkė V. Vaitiekienė šiltai bendravo su „Šilutės“ komandos krepšininkais.

Šiuo metu jie tęsia kovas aukšto sportinio meistriškumo antros pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygos čempionate. O savojo miesto komandą palaikantys „Trukio stotelės“ savininkai Virginija ir Vincas Vaitiekai jau nebe pirmą kartą pakvietė sportininkus pavakaroti, pasveikino su prasidėjusiais naujais metais ir palinkėjo naujų gražių pergalių.

I. Sylla prabilo jau lietuviškai

Pamario krepšininkai „7bet-NKL“ čempionate tarp 14 komandų šiuo metu užima 7 vietą. O komandos draugystė su verslininkų Vaitiekų šeima turi labai gilias tradicijas – ši šeima jau 25 metus remia pamario krepšininkus.

Ilgametė Šilutės verslininkė V. Vaitiekienė „Šilutės naujienoms“ sakė: „Aš myliu krepšinį, o mūsų miesto krepšininkai man yra lyg vaikai. Todėl norisi bent tuo, kuo galime, prisidėti prie būsimų jų pergalių“.

Pasak Virginijos, komandos krepšininkai ne tik dažnai ateina pavalgyti į jos kavinę, bet ir kartu mėgsta pažiūrėti per televiziją rodamas krepšinio varžybas. Virginijos dukra Živilė laisvai kalba angliškai, tad komandos legionieriams tai ypač patinka. Tačiau tądien į „Trukio stotelę“ atėjęs amerikietis Ibrahima Sylla jau ir pats lietuviškai restorano vadovės paklausė: „Kaip reikalai?..“

Naujųjų metų proga šeima krepšininkus vaišino pačių gamintu karštu kalėdiniu gėrimu, pačių keptais sausainiais, karališku obuolių pyragu ir įvairiais užkandžiais.

Draugauja daug metų

„Trukio stotelė“ – tai iki šiol daug metų UAB „Šilutės baldai“ darbuotojus maitinusios Vaitiekų šeimos „kūrinys“. Kavinėje yra kelios skirtingo dydžio erdvės, kuriose galima rasti ir atokesnį kampelį. Tokioje intymesnėje aplinkoje susėdus ir pasislėpus nuo pašalinių akių, bičiuliams ar darbo kolegoms yra jauku aptarti aktualias asmenines problemas, verslo reikalus.

„Mūsų vizijose ši kavinė – šiek tiek vyresnio amžiaus publikos ramybės ir pabendravimo uostas, toks, kokio Šilutėje iki šiol trūko“, – sako šeimininkai.

Pasak „Šilutės“ trenerio K. Mačijausko, su „Trukio stotele“ komanda draugauja jau daug metų. Krepšininkai labai džiaugiasi turėdami tokį rėmėją, nes jiems svarbu ne tik treniruotis, bet ir subalansuota mityba. „Trukio stotelė“ nemokamai maitina komandos legionierius. „Vadovė Virginija Vaitiekienė jau žino, ko mūsų užsieniečiams reikia ir kokį maistą jiems paruošti, o mūsų legionieriai labai patenkinti tiekiamu maistu ir džiaugiasi tokia šilta draugyste ne tik su restorano vadove, bet ir su visu personalu“, – sakė treneris.