Rinkimų dieną migracijos tarnybos priims gyventojus neturinčius dokumentų

Lietuvos Respublikos pasas. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius informuoja, kad spalio 14 d., sekmadienį, kuomet vyks Seimo rinkimai ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos, Tauragėje, Šilalėje, Šilutėje ir Pagėgiuose migracijos tarnybų darbuotojai priims asmens dokumento neturinčius, tačiau dalyvauti rinkimuose ir referendume pageidaujančius gyventojus.

Rinkimų dieną nuo 9 iki 16 val. laikiną asmens dokumentą galės gauti tie Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie jau yra užsisakę asmens dokumentą, tačiau kol kas jis dar nepagamintas, taip pat piliečiai, kurie asmens dokumentą yrą praradę.

Pastaruoju atveju gyventojas besikreipiantis rinkimų dieną į migracijos tarnybą dėl laikino dokumento išdavimo turi su savimi turėti nuotrauką dokumentams.

Pareigūnai primena, kad vykstant rinkimams laikinas asmens dokumentas nebus išduodamas tiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kurių paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas yra pasibaigęs, o dėl naujo dokumento gavimo pilietis į migracijos tarnybą dar nėra kreipęsis.

Dėl asmens dokumentų išdavimo gyventojai gali pasiteirauti Migracijos skyriuje tel. (8 446) 20 286.