Rinkimų stebėtojai praneša apie įtartinus vežiojimus

Rinkimai į Seimą Šilutėje. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šilutės – Pagėgių rinkimų komisijos pirmininkas Raimondas Steponkus rinkimų dienos popietę „Šilutės naujienoms” sakė, kad balsavimas vyksta pakankamai sklandžiai, rimtesnių incidentų neužfiksuota.

Komisija gavo kelis stebėtojų skambučius, kad kažkas rinkėjus veža į Rusnės, Pirmosios gimnazijos ir Pagrynių apylinkes, tačiau įrodymų nepateikė.

Pasak R.Steponkaus, jis apie pranešimus informavo policija, kuri savo ruožtu į šias apylinkes išsiuntė pareigūnų ekipažus. Tačiau rinkimų apygardos komisija negavo žinių, kad policininkams pavyko užfiksuosi rinkimų tvarkos pažeidimus.

Rinkimų dieną mūsų krašto rinkėjai ne tokie aktyvūs kaip išankstinio balsavimo dienomis, kai jų aktyvumas gerokai lenkė šalies vidurkį.

Šiandien Šilutės – Pagėgių rinkimų apygardoje iki 10 val. buvo pabalsavę 5,33 proc. rinkėjų, iki 14 val. – 24,17 proc. rinkėjų.

Šilalės – Šilutės rinkimų apygardoje rinkėjų aktyvumas šiek tiek didesnis: iki 10 val. balsavo 6,34 proc. rinkėjų, iki 14 val. – 27,67 proc. rinkėjų.

Lietuvos mastu iki 10 val. savo valią buvo pareiškę 5,35 proc. rinkėjų, iki 14 val. – 25,84 proc. rinkėjų.
Rinkimai į Seimą Šilutėje. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.

Galerija:

joomplu:7507

Silutes naujienu LOGO