Robotų čempionatas Vainuto bibliotekoje

 

Robotai VainuteVainuto bibliotekoje jaunieji lankytojai išmėgino jėgas konstruodami robotus, o paskui dalyvaudami čempionate.

Šiam sudėtingam, bet linksmam turnyrui vadovavo ir mokė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos informacinių technologijų specialistas Ovidijus Kulda. Turnyro tikslas – išradingumas, kūrybiškumas, sukonstruoti stabilų robotą, kuris veiktų tiksliai ir greitai, nes laukia užduotis – robotų rungtynių čempionatas, specialiai parengtoms užduotims atlikti.

Dalyviai linksmai ir įtemptai varžėsi įvairiose rungtyse. Varžybų metu robotas turėjo nutempti į savo pusę kitą priešininką, žaidžiant futbolą komandai reikėjo nuversti skardinę į priešininko vartus, vyko robotų lenktynės ir kt.

Jaunieji konstruktoriai liko sužavėti išbandytomis technologijomis. Po renginio miela buvo girdėti mamyčių padėką projekto specialistams.

Robotų čempionatas vyko įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Jaunųjų technologų akademija“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.