Rudenėlio spalvų vėrinys apjuosė „Raudonkepuraitę“

raudonkepuraite rudenelio sventeRuduo persirito į antrą pusę, padabindamas savo spalvų vėriniais gėles, medžius – visą aplinką. „Raudonkepuraitės“ lopšelio – darželio bendruomenė aktyviai naudojasi rudenėlio turtais.

Kūrybinė grupė (muzikos mokytoja Lina Liakšienė, auklėtojos Birutė Vengalienė, Birutė Parakininkienė ir Janina Starovoitovienė) parengusi netradicinio ugdymo savaitės „Rudenėlio spalvų vėrinys“ scenarijų, pakvietė vaikus su tėveliais apsilankyti miške, parke, gal kaime ir prisirinkus įvairiausių gamtos stebuklų suverti kuo ilgesnius vėrinius.

Nuoširdžiai darbavosi visos šeimos ir darbuotojai, todėl vėrinių įvairovė stebino ir mūsų mažylius, ir tėvelius, ir darbuotojus. O atėjus šventės dienai tuo nepaprastu vėriniu buvo apjuostas visas „Raudonkepuraitės“ darželis. Jo ilgis buvo gerokai daugiau nei 100 metrų.

Šventinę dieną ir puikus oras kvietė vaikus į ratelį: žaisti, dainuoti, minti mįsles, atsakinėti į Dėdės Rudenėlio (auklėtoja Janina Starovoitovienė) ir šmaikštuolių Kiškių klausimus apie gamtą, jos turtus, ekologiją, fotografuotis su įvairiaspalviais vėriniais.

Šventėje dalyvavę tėveliai, pedagogai džiaugėsi rezultatu, atvėrusiu duris vaikams į pažinimo labirintus, į partnerystę, praturtinančią vieni kitus bei skatinančią pastebėti ir džiaugtis gamtos stebuklais.