Rudenėlio šventė Vainuto gimnazijoje

vainuto gimnazija_rudenelio_vaisesLinksmas ir turtingas rudenėlis atėjo į Vainuto gimnaziją, kur į šventę buvo pakviesti ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinių klasių mokiniai bei jų tėveliai.

Šventę „Rudenėlis užaugino…” organizavo ir vedė spalvotas Rudenėlis (pedagogė Aldona Juknienė) ir linksmasis Kiškelis (auklėtoja Viktorija Kinčiūtė).

Grupių ir klasių pedagogės pasirinko temas apie moliūgus, obuolius, uogas, daržoves ir grybus. Vaikai su tėvais ruošė namų užduotis: kūrė kompozicijas – mozaikas, darbelius, kepė pyragus, spaudė sultis, gamino salotas.

Šventės dieną vaikai su tėvais viską atsinešė į renginį ir pasipuošė pagal savo temą. Maisto gaminiai turėjo atitikti sveiko maisto paruošimo būdą.vainuto gimnazija_rudenelio_svente

Taip pat grupės ir klasės paruošė po trumpą pasirodymą pasirinkta tema. Linksmasis Kiškelis vos spėjo striksėti nuo vieno stalelio prie kito ir vis stengėsi ką nors skanaus sau susirasti. Po šventės visi ragavo patikusius skanėstus.

Vaikai žinojo, jog pasibaigus šventei visi turės konservuoto maisto sudėti į didelę pintinę ir dalyvauti akcijoje „Dovanojam”. Šias dovanas seniūnijos socialinės darbuotojos skirs vienišiems, neįgaliems ar kitaip likimo nuskriaustiems žmonėms. Ačiū antrokams, trečiokams ir jų tėveliams, kurie pripildė didžiausią pintinės dalį.

Kitos rudens gėrybės, iš kurių ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai buvo sukūrę mandalas „Rudens spalvos”, padedant girininkui Pranui Valučiui, buvo išvežtos į mišką žvėreliams.

Ačiū vaikams ir jų mamytėms, sukūrusiems spalvotą ir linksmą šventę.