Rudens krose – didelis būrys greitakojų

SAM 1009Antradienį Šilutės sporto mokykla, kaip ir kasmet, organizavo rajono mokyklų rudens kroso varžybas įvairaus amžiaus mokinių.
Šiemet sulaukta didesnio nei pernai būrio bėgikų: suvažiavo mokiniai iš visų 15 rajono mokyklų, trūko tik Vilkyčių pagrindinės mokyklos sportininkų.

2002-2003 m. gimusiųjų grupėje (bėgo 500 m) tarp mergaičių greičiausia buvo E.Lučinskaitė (Kintai), II vieta atiteko G.Bartkutei (M.Jankaus pagr. mokykla), II v. – E.Viskintaitei (Pamario pagr.). Berniukų grupėje pirmas buvo D.Puodžiūnas (Pamario pagr.), antras – R.Miliauskas (Pamario pagr.) ir trečias – J.Budrikas (M.Jankaus pagr.).

2000-2001 m. gimusių merginų grupėje 500 m distancijoje pirma finišavo K.Jašauskaitė, antra – G.Sudeikytė (abi – iš M.Jankaus pagr.). III vietą iškovojo traksėdiškė J.Rudytė. Šio amžiaus berniukai bėgo 1000 m, ir greičiausias buvo Žemaičių Naumiesčio gimnazistas A.Bendžius, antras – R.Petkevičius (Pamario pagr.), trečias – A.Vaitiekus iš Švėkšnos.

1998-1999 m. gimusių merginų grupėje (bėgo 1000 m), aplenkusi III ir II vietą užėmusias švėkšniškes R.Bernotaitę ir L.Kaktaitę, I vietos medaliu džiaugėsi Vydūno gimnazistė G.Šertvytytė. Tarp berniukų (bėgo 1500 m) greičiausias buvo J.Tubutis (Pirmoji gimnazija), antras – K.Mickus (Švėkšna), trečias – V.Balsys (Pirmoji gimnazija).

1997 m. gimusių ir vyresnių bėgikių grupėje (merginos bėgo 1000 m) I vieta atiteko J.Mažonaitei iš Kintų, II vieta – D.Janušauskaitei iš Švėkšnos, o III vieta – A.Noreikaitei iš Pirmosios gimnazijos. Vaikinų grupėje (bėgo 2000 m) greičiausias buvo Pirmosios gimnazijos auklėtinis R.Petraitis, antras – vainutiškis E.Kurlinkus ir trečias – P.Daukšys iš Švėkšnos.
Visi prizininkai apdovanoti diplomais bei medaliais.

Suvedus komandinius rezultatus, paaiškėjo ir mokykla, kurioje mokosi greičiausi bėgikai. Gimnazijų grupėje I vietą užėmė Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, toliau išsirikiavo Žemaičių Naumiesčio, Šilutės pirmoji, Vainuto ir Vydūno gimnazijos. Pagrindinių mokyklų grupėje lyderė buvo Kintų mokykla, toliau rikiavosi M.Jankaus, Pamario, Katyčių, Traksėdžių, Juknaičių, Saugų, Pašyšių, Gardamo ir Rusnės pagrindinės mokyklos.