Rugsėjis atnešė linksmų spalvų ir į Šilutės AJC gyvenimą

Su jaunatviška energija rugsėjį startavo Šilutės atviras jaunimo centras. Nors kolektyvas dar ne taip seniai suformuotas, tačiau viešojoje erdvėje jau galime pamatyti gana aktyvų jo darbą.

Šilutės AJC kolektyvas save reprezentuoja jaunatviška nuotrauka.

Smagi kolektyvo nuotrauka prie renovuojamo Šilutės kultūros ir pramogų centro, surengtos akcijos, loterijos ir piknikas – be abejonės kelia ir Šilutės jaunuolių susidomėjimą, nelieka abejingi ir suaugusieji.

Mokslo ir žinių dienos proga
surengtame konkurse centras padovanojo šilutiškiams tris gertuves.

Sukurtame internetiniame puslapyje bei socialinėje „Facebook“ paskyroje galime vis dažniau pamatyti Šilutės atviro jaunimo centro veiklas. Rugsėjis centre startavo su picų pikniku, taip pat smagia loterija, kur Šilutės AJC savanorės Viltė ir Geistė burtų keliu ištraukė tris laiminguosius bei nuo centro jiems padovanojo įsteigtą prizą – gertuves.

Anot Šilutės AJC kolektyvo, tai kol kas labai jauna įstaiga, tačiau jos darbuotojai nori būti ne tik matomi, bet ir laukiami. Tai reiškia, kad jų tikslas – burti Šilutės jaunimą, padėti kiekvienam jaunam žmogui atrasti save, realizuoti, augti kasdien.

„Tai, kad rugsėjį pradėjome su linksmais pasibuvimais centre, loterija ir kitomis pramogomis – tik mūsų veiklos dalelė. Tokių pramogų mes sieksime padovanoti daugiau“, – sakė AJC kolektyvo nariai.