Rusnėje moksleiviai konstravo robotus

Rusnės bibliotekoje lankėsi Pamario progimnazijos Rusnės skyriaus jungtinės 2–4 klasės mokiniai su mokytoja Violeta Lengviniene.

Rusnės moksleiviai užsiėmimo metu įgijo daug naujų žinių.

Vykdant neformalų moksleivių ugdymą čia jų laukė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkas Ovidijus Normantas, kuris vedė robotų konstravimo bei valdymo užsiėmimą.

Vaikų emocijos liejosi per kraštus. Juk reikėjo ne tik robotą sukonstruoti, bet ir išmokti jį padaryti judresnį, labiau pritaikytą robotų futbolo, virvės traukimo rungtims, imtynėms ringe. Visa tai mokiniai atliko savo rankomis, pasitardami vienas su kitu, vadovaujami išmanančio šį darbą mokytojo Ovidijaus. Laikas praleistas tikrai ne veltui. Užsiėmimo metu įgyta naujų žinių, lavinti smulkiosios rankų motorikos įgūdžiai, mokytasi darbo komandoje ir patirta daug teigiamų emocijų. Šiuo niūriu laikotarpiu vaikams to labai reikia. Laimėjo visi, o pačius gabiausius bibliotekininkas apdovanojo prizais – knygomis.

Edukacijos pabaigoje moksleiviai apžiūrėjo Rusnės bibliotekoje eksponuojamą Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos parengtą parodą „Miestas prie Šyšos – istorijos atspindžiai“ ir literatūros parodą, skirtą Ievos Simonaitytės metams.