„Rusnės festivalis“ kviečia ne tik pramogauti, bet ir pasiskiepyti

Jau šį šeštadienį Rusnėje prasidės dvi dienas truksiantis „Rusnės festivalis“. Be gausybės pramogų ir nuotaikingo šurmulio visi šventės dalyviai renginio metu, be išankstinės registracijos galės pasiskiepyti specialioje palapinėje, kurią įrengė Šilutės rajono savivaldybė ir daugiabučių priežiūros įmonė „Mano BŪSTAS“.

Pasiskiepyti bus galima festivalio vietoje įrengtoje specialioje palapinėje.

Visą pasaulį sukaustęs ir trauktis nežadantis koronavirusas koreguoja ne tik kasdienį gyvenimą, bet ir iki pandemijos įprastai vykusius šventinius renginius. Ankščiau juose šurmuliuodavo amatininkai, maisto ir gėrimų pardavėjai, o pastaruoju metu viešuose renginiuose galima pamatyti ir specialius vakcinavimo punktus.

„Rusnės festivalis“ – ne išimtis. Rūpindamiesi visų šventės dalyvių ir rajono gyventojų sveikata, Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su partneriu – bendrove „Mano BŪSTAS“, įrengs specialią palapinę. Joje visi norintys galės pasiskiepyti kompanijos „Janssen“ vakcina.

Šventės metu vakcinacija vyks be išankstinės registracijos, todėl pasinaudoti šia galimybe galės visi norintieji. Tiesa, medikų brigada budės ne visą laiką, tad apsisprendusieji skiepytis tai kviečiami daryti rugpjūčio 7 dieną, nuo 15 iki 18 valandos.

„Gerbiame kiekvieno šalies piliečio apsisprendimą ir pasirinkimą, tačiau kartu norime, kad visi būtume sveiki ir kuo greičiau galėtume grįžti į įprastas gyvenimo vėžes. Tikiu mokslu, todėl kviečiame ne tik festivalio dalyvius, bet ir visus norinčiuosius atvykti ir pasiskiepyti pasaulyje pripažinta vakcina. O jei jau atvyksite, būtinai sudalyvaukite ir nuotaikingame renginyje, kuriame tikrai netrūks gerų emocijų“, – sako vakcinavimo palapinę padėjusios įrengti bendrovės „Mano BŪSTAS“ Vakarų regiono vadovas Marius Šiaulys.

Dvi dienas truksiantis 12-asis „Rusnės festivalis“ žada daug pramogų visai šeimai: vėtrungių dažymo edukaciją, batutų miestą, laivų paradą, programas vaikams, aitvarus, ekskursijas po Rusnę dviračiais, bėgimą „Siūbuojantis tiltas“, naują estakadą, aplankyti lankytinas Nemuno deltos regioninio parko lankytinas vietas. Rusnė apsupta vandens, tai kaipgi be vandens pramogų? Galėsite pasiplaukioti vandens slidėmis, padangomis ar laivais kartu su salos kapitonais. O jeigu išalksite, galėsite užkąsti čia pat išrūkytos žuvies, paragauti Žuvienės čempionato čempionų išvirtos žuvienės.

Šiemet sukanka 50 metų, kai vienas garsiausių muzikos kūrėjų, ex grupės ,,The Beatles“ lyderis Džonas Lenonas sukūrė dainą „Imagine“. Tad šiai sukakčiai paminėti renginio organizatoriai pakvietė žinomą atlikėją ir dainų kūrėją Kęstutį Jablonskį. Jis kartu su savo kolegomis ir Šilutės bei Klaipėdos regiono jaunaisiais muzikantais originalo kalba atliks šią, vieną iš vertingiausių popmuzikos dainų visame pasaulyje.