Rusnės jaunimas išvalė paplūdimį ir surengė tinklinio turnyrą

Vasariškas oras, smėlis, gerai nusiteikusios žaidėjų komandos. Ar gali būti geresnės sąlygos žaisti paplūdimio tinklinį? Būtent toks turnyras pirmą kartą paskutinį birželio šeštadienį įvyko Rusnės saloje, paplūdimyje šalia Atmatos upės.

Šalia Atmatos įvyko pirmasis paplūdimio tinklinio turnyras.

Turnyre 3×3 dalyvavo devynios komandos iš Rusnės, Vilkyčių, Usėnų, Šilutės, Klaipėdos, Šilalės. Pirmąją vietą užėmė „Akvilės“ komanda iš Traksėdžių, antrąją „Grifų gūžta“ iš Šilalės, trečiąją – „Emigrantai“ iš Katyčių ir ketvirti buvo klaipėdiečiai „Atvykome dėl vakaronės“.

Rusniškis Domantas Kairys pasakojo, kad mintis surengti turnyrą kilo vietiniams, nusprendus, kad saloje reikia daugiau užsiėmimų. Jaunimas pagalvojo, kad turi paplūdimį, bet neturi kur tinklinį žaisti, reikia važiuoti kažkur toliau. Vieną vakarą pakalbėjęs su draugais, kitą dieną Domantas jau ėjo pas Rusnės bendruomenės pirmininką Saulių Bukantą prašyti pagalbos.

Į varžybas suvažiavo tinklinio mėgėjai iš Šilutės ir aplinkinių miestų.

Norint turėti pramogų, reikia ir pasistengti, tad rusniškiai pirmiausia išvalė iš paplūdimio teritorijos šakas ir šiukšles, atsivežė gruntinio smėlio. Jaunuoliai įkasė kuolus, nusipirko tinklą, kamuolį.
Parengus aikštelę Domantas ėmė organizuoti varžybas: padarė skelbimą, sukvietė sportininkus. Jų į Rusnę atvažiavo netoli trisdešimties, varžybas stebėjo antra tiek rusniškių.

Puikiu varžybų atsiminimu tapo ne tik medaliai, bet ir šaltibarščiai, kuriuos pagamino pats Domantas. Jaunas rusniškis dėkingas visiems, padėjusiems suorganizuoti tinklinio turnyrą: bendruomenės pirmininkui Sauliui Bukantui, Vytautui Stanslovui už finansinę pagalbą, sportininkei Danguolei Černeckytei už pagalbą sudarant turnyrines lenteles, registruojant sportininkus, restoranui „Prie Peterso tilto“ už katilą virtų bulvių prie šaltibarščių.

„Kiekvienas padarėme po savo mažą darbelį ir surengėme puikias varžybas“, – gerai praleistu laiku džiaugiasi D. Kairys. Rusnėje jis žada daugiau aktyvių pramogų jaunimui, ir ne tik jam.