Rusnės saloje vizgėjo daugybė uodegų

DSC05019Paskutinį birželio savaitgalį šunų mylėtojų ir augintojų kelias vedė į Rusnę. Ten dvi dienas vyko visų veislių šunų paroda, kurią organizavo Šilutės šunų mylėtojų draugija „Hobi“.

DSC05125Rusnės sala savaitgalį buvo tiesiog užtvindyta šunų – kiekvienas šeimininkas troško parodyti savo augintinį ir jo gebėjimą klausyti komandų. Paroda stebino ir veislių įvairove: prie savo šeimininkų šono glaudėsi dideli ir maži, ilgais, trumpais plaukais ar išvis pliki, buko ar smailo snukio šunys ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Norvegijos bei kitų šalių.

Šunų gausybe itin džiaugėsi vaikai – mat augintiniai nepikti, išauklėti. Todėl mažųjų smalsuolių rankos vis tiesėsi paglostyti vieną ar kitą geriausią žmogaus draugą.

DSC05116O suaugusieji, dar neturintys, bet svajojantys apie šunį, galėjo išsirinkti, kuri veislė jiems patraukliausia, ir iš šeimininkų sužinoti, koks šuns charakteris, kaip geriausia jį prižiūrėti ir auklėti.

Paroda vyksta nebe pirmąjį kartą, todėl tikimasi, kad ir kitais metais kelias dienas Rusnėje vėl skambės džiugus amsėjimas ir vaikų krykštavimas.

Daugiau nuotraukų pamatysite paspaudę čia.