Rusnės seniūnas palydėtas pailsėti, dainuoti ir sportuoti

© silutesnaujienos.ltRusnės seniūnas Voitiechas Deniušas palydėtas į užtarnautą poilsį.

Rusnės Salos etnokultūros ir informacijos centre vykusio išleistuvių vakaro svečiai buvo pavaišinti V.Deniušo mėgstamiausiais mėtiniais saldainiais. Seniūną tą vakarą lydėjo jo sutuoktinė Galina Deniušienė, prieš mėnesį irgi išėjusi į pensiją ir palikusi Rusnės pagrindinės mokyklos direktorės postą.

Atsisveikinimo vakaronę vedė seniūno įpėdine tarp žmonių kartais minima Dalia Drobnienė.

Išskirtiniu galingu solisto balsu garsus V.Deniušas Rusnėje žinomas kaip neabejotinas saviveiklos ir kultūros renginių globėjas. Tikriausiai todėl nuoširdžiausių padėkų jis sulaukė iš didžiausią jo globą patyrusių saviveiklos kolektyvų – dainininkų, teatralų ir šokėjų.
© silutesnaujienos.lt
Kelių vokalinių ansamblių vadovė Aušra Šlažienė ir seniūno visų paslapčių žinovė – sekretorė Genefa Endriukaitienė visą V.Deniušo gyvenimo Rusnėje kelią surašė eilėmis ir išraiškingai perskaitė.

V.Deniušą sveikino bibliotekos, Šilutės kredito unijos Rusnės kasos, pašto atstovai. Pakalnės kaimo seniūnaitė Birutė Gustienė įteikė tortą.

Papasakojęs prisiminimus apie Rusnėje pragyventą laiką, V.Deniušas sakė, kad dabar jam atsiveria naujas gyvenimo etapas.

„Šilutės naujienoms“ jis sakė, kad išėjęs į pensiją neketina nuobodžiauti. Neabejotinai dalyvaus Rusnės kultūriniame gyvenime, saviveikloje, nemažai laiko ketina skirti rajono šaškininkų draugijai. Be to, kartu su žmona puoselės turimą sodą. Tik vienai veiklos sričiai – politikai – V.Deniušas neketina skirti laiko. „Tegu tie politikai vienas kitą ėda be mano pagalbos“, – sakė buvęs Rusnės seniūnas.

V.Deniušo darbus seniūnijoje perėmė seniūnijos specialistas Aleksas Dulskas. Jis seniūno pareigas eis tol, kol bus surengtas valstybės tarnautojo konkursas ir paskirtas naujas Rusnės seniūnas.