S. Česnulio treniruojami šilutiškiai – antri

Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybėse FK „Šilutė“ (treneris Svajūnas Česnulis) 9-ojo turo rungtynėse Kaune įveikė vietos „Žalgirį“ C (treneris Audrius Statkevičius) – 2:0. Abu įvarčiai pelnyti pirmame kėlinyje.

S. Česnulio treniruojama „Šilutė“ LFF II lygos pirmenybėse užima II vietą.

Rungtynės vyko „Žalgirio“ treniruočių centre. Įvarčių autoriai Jonas Lukas Kovalskis ir Tadas Vitkauskas. „Šilutės“ startinė sudėtis: vartininkas Artūras Normantas, Giedrius Ratkus, Tadas Vitkauskas, Tomas Čeliauskas, Jonas Lukas Kovalskis, Deividas Puodžiūnas, Ernestas Mickevičius, Darius Paldauskas, Arvydas Miklovis, Justas Adamas, Marius Stonkus.

Pirmą įvartį šilutiškiai įmušė 10 žaidimo minutę, 11 m baudinį realizavo J. L. Kovalskis – 1:0, rezultatą padvigubino T. Vitkauskas – 2:0.

71-ą žaidimo minutę teisėjas Saulius Karka antrą kartą parodė geltoną kortelę aikštės šeimininkui Nojui Akiniui. Jis turėjo palikti aikštę. Pamariškiai atgijo vieno žaidėjo persvara.

56-ą žaidimo minutę Robertas Sūdžius pakeitė J. L. Kovalskį, 72-ą minutę D. Česnulis pakeitė D. Paldauską, o 78 – tą minutę J. Užkuraitis pakeitė J. Adamą.

„Šilutė“ iškovojo aštuntą pergalę ir turnyrinėje lentelėje pakilo į antrą vietą. Šilutiškiai turi 24 taškus (8 pergalės, 1 pralaimėjimas, įmuštų ir praleistų įvarčių santykis 24 – 4). Pirmauja Panevėžio FK „Ekranas“ – 27 taškai, III vietą užima Vilniaus „Panerys“ – 22 taškai. IV vietoje „Garliava“ – 22 tšk. Po dešimties rungtynių 5 – 6 vietas užima Kauno „Žalgiris“ C ir Alytaus „Dainava“ B – 20 ir 19 tšk. Lygos autsaideris – Kauno „Fortūna“ – 0 tšk. Kauniečiai per 9 rungtynes įmušė tik 3 įvarčius, praleido – 35.

Ryt, birželio 12 d., 16 val. šilutiškiai žais namuose su „Panerio“ (Vilnius) futbolininkais.