S.Oželio auklėtiniai mėgsta auksą

lengvoji

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai su treneriu Stasiu Oželiu dalyvavo Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninėse varžybose, bei Žemaitijos taurės varžybose. Iš ten jaunieji sportininkai parsivežė ne vieną auksinį medalį.

Prie 3000 m starto linijos tądien stovėjo greitasis Gytis Šumalovas. Jis iš visų dalyvavusių jaunučių šiame bėgime buvo greičiausias (10:47,92) ir, stojęs ant garbingos pakylos, atsiėmė aukso medalį.

Jaunutė rutulio (3 kg) stūmikė Julija Milevičiūtė turėjo 6 bandymus, kad įrodytų, jog ji verta aukso. Penktu bandymu jai pavyko tai įrodyti: ji beveik 2 metrais toliau nustūmė rutulį nei II vietą užėmusi klaipėdietė. Tokiu rezultatu (10,40 m) džiaugiasi ne tik pati sportininkė, bet ir treneris S.Oželis.

Iš jaunučių grupės 300 m distanciją greičiausiai nubėgo mūsiškė Karolina Bružinskaitė (47,16 sek.) ir iškovojo aukso medalį. Varžovę iš Telšių ji aplenkė visa sekunde.

Kilometro bėgime pirma finišavo Aistė Noreikaitė – labai atkakli mergaitė, negailinti savęs treniruotėse.

Trišuolio rungtyje pirmąsias dvi prizines vietas pasidalino Šilutės sporto mokyklos auklėtinės Giedrė Vytuvytė – I vieta (10,06 m) ir Ieva Niauronytė – II vieta (9,88 m).

Šuolio į tolį rungtyje G.Vytuvytė turėjo 6 bandymus. Penktu bandymu ji nušoko 4,55 m ir užėmė III vietą. 200 m bėgime tarp jaunučių Giedrė buvo trečia.

Berniukų 200 m bėgimo rungtyje Justas Milašius – aštuntas. 60 m barjeriniame bėgime jaunutis Ernestas Ruslys užėmė V vietą, o 60 m bėgimo rungtyje jaunutė Karolina Bružinskaitė buvo šešta. 300 m distanciją ketvirtas atbėgo E.Ruslys.