„Sakalai” sukirto rankomis su Deividu Pukiu

D.Pukis "Sakalų" komandoje siekia pasirodyti kuo geriau. / Pauliaus Mudėno (bcsakalai.lt) nuotr.Naujojo sezono išvakarėse Vilniaus „Sakalų” klubas sudarė kontraktą su pasaulio jaunimo (iki 19 metų) čempionu tapusiu šilutiškiu Deividu Pukiu, – rašoma „Sakalų” interneto svetainėje.

Komandos vadovai neslepia ambicijų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) grįžti į stipriausiųjų aštuntuką, todėl subūrė jauną kolektyvą, kuriam savo patirtimi padės keli veteranai.

Gynėjas dalyvavo Italijos aukščiausiosios lygos Montegranaro „Sutor” ekipos peržiūroje, tačiau kontraktas jam nebuvo pasiūlytas.

Iki šiol D.Pukis žaidė Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur vilkėjo krikščioniškos mokyklos marškinėlius. Praėjusį sezoną Pukis patyrė Achilo sausgyslės traumą, dėl kurios iš rikiuotės iškrito 3 mėnesiams.

Vilkėdamas „Sakalų” marškinėlius gynėjas jau sužaidė 5 draugiškus mačus, per kuriuos vidutiniškai rinkdavo 10,8 taško.

„Tai pirmoji mano profesionali komanda. Naujas žingsnis į ateitį, karjerą, todėl stengiuosi pasirodyti kuo geriau. Su tokiais veteranais dar neteko žaisti. Vakar kalbėjome, kad man buvo gal 2 metai, kai Rolandas Matulis pradėjo žaisti LKL. Smagu žaisti su tokiais krepšininkais”, – atviravo „Sakalų” naujokas 19-metis snaiperis.

Komandos treneris Kazys Maksvytis teigė, kad jo netrikdo kai kurių auklėtinių amžius. Atvirkščiai – net padeda. Su jaunais žaidėjais sudarytos ilgalaikės sutartys. Pasak klubo sporto direktoriaus Lino Kvedaravičiaus, norima, kad jie šiame klube atsiskleistų ir galėtų kilti aukščiau.