Šaktarpis kviečia pavasario linksmybėms

spuaits nuotr 20120401 1338466732Prie senojo Rusnės tilto balandžio 6 dieną nuo 12 iki 15 val. visus praleisti smagiai laiką kviečia Rusnės Šaktarpio šventė.

Čia galėsite paskanauti ir savo gomurį palepinti įvairiais Pamario krašto patiekalais. O pavalgius – pramogos, kaip skelbia Rusnės šventės kaimo turizmo draugija – piešime, žiesime ir kalsime, linksminsimės ir kitus kviesime.

spuaits nuotr 20120401 1215556097Veiks ir „Blusturgis”, kuriame galėsite įsigyti įvairių dalykėlių, o jei jie nedomins – tai žuvies turgelis savo kvapais neleis nei vienam praeiti pro šalį. Tik vėluojantis pavasaris sujaukė stintų žvejybos planus – vis dar nežinoma, ar bus šventėje agurkais kvepiančių stintų. Tačiau bent žuvienės tikrai bus, jei ne iš mūsų vandenų žuvų, tai bent nupirktų iš Klaipėdos žvejų.

Meteorologai žada jau geresnį orą nei pastarosiomis dienomis, tad šeštadienį, šventės dieną, pro debesis maloniai turėtų šviesi saulė. O kartu su saule susirinkusieji galės pažinti bei stebėti iš šiltųjų kraštų į mūsų kraštą grįžtančius paukščius.

Beje, organizatoriai užsiminė, kad susirinkę į šventę linksminsimės su „Prūsais ilgais ūsais”. Galbūt, ir už tų ūsų prūsams besilinksmindami galėsime patampyti.

Dalyvauti ir įsijungti į šventės šurmulį kviečiami ir tautodailininkai, menininkai, prekeiviai. Jie gali registruotis tel. (8 441) 50010.