Salės futbolo pirmenybėse geriausi – „Šilutės vandenys“

 

rajono futnolas_FGruodžio 15-ąją baigėsi Šilutės rajono salės futbolo pirmenybės, kurias organizuoja VšĮ „Šilutės sportas“. Po finalinių kovų paaiškėjo, kad stipriausia komanda – „Šilutės vandenys“.

Varžybose galėjo dalyvauti visi norintys, o dalyvavo FK „Šilutė“ – jauniai, „Šilutės vandenys“, „Pamarys“, „Svajonių komanda“ ir Rusnės „Žvejas“. 

Salės futbolo pirmenybės organizuojamos jau ne pirmus metus, tai puiki proga futbolo mėgėjams niūrius žiemos vakarus praleisti smagioje bendraminčių kompanijoje. Organizatorių tikslas – išaiškinti stipriausią rajono mažojo futbolo komandą, laikantis garbingos kovos ir kilnaus elgesio principų. O valdyti emocijas sportininkams padėjo profesionalus futbolo treneris, rajono pirmenybių vyr. teisėjas Svajūnas Česnulis.

Pirmosios kovos

Pirmenybės vyksta pagal mažojo futbolo taisykles, komandas sudaro 4 žaidėjai ir vartininkas. Už pergalę skiriami 3 taškai, lygiąsias – po 1 tašką.

Pirmenybes pradėjo Rusnės „Žvejas“ ir „Pamarys“, jų susitikimas baigėsi 4:11, pamariškių naudai. Tą pačią dieną žaidė ir „Svajonių komanda“ su „Šilutės vandenimis“, pranašesni buvo vandens tiekėjai 3:10.

Susitikimas tarp „Žvejo“ ir FK „Šilutė“ jaunių buvo apylygis, po atkaklios kovos 4:3, pergalę šventė rusniškiai. „Šilutės vandenų“ ir „Pamario“ susitikime netrūko gražių įvarčių, rungtynės baigėsi 12:11, įvarčiu daugiau įspyrė „Šilutės vandenys“.

Pusfinaliai vyko gruodžio 14 dieną, iki to laiko buvo sužaistos dar šešios rungtynės. Rusnės „Žvejas“ – „Šilutės vandenys“ 2:22, „Svajonių komanda“ – „Pamarys“ 7:21, „Svajonių komanda“ – FK „Šilutės“ jauniai 11:15, Rusnės „Žvejas“ – „Svajonių komanda“ 13:4, FK „Šilutės“ jauniai – „Pamarys“ 9:14 ir „Šilutės vandenys“ – FK „Šilutės“ jauniai 16:6.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kurios komandos susitiks pusfinalyje. Gruodžio 14 d. susitiko „Šilutės vandenys“ ir „Šilutės“ jauniai, susitikimas baigėsi 16:6 vandentiekininkų naudai. Tai lėmė, kad finale „Šilutės vandenys“ kovos dėl I vietos, liko tik sulaukti varžovo. O jis paaiškėjo sužaidus „Pamariui“ su rusniškiais, rezultatu 13:9 įveikę varžovus, vandentiekio varžovais tapo „Pamarys“.

Finale dėl III vietos susikovė rusniškiai ir FK „Šilutė“ jauniai. Pastarieji skaudžiai buvo sutriuškinti (13:3) ir bronzos medaliais pasipuošė „Žvejo“ futbolininkai. Pirmenybių finale dėl aukso bei čempionų titulo „Šilutės vandenys“ stojo prieš „Pamarį“. Po finalo vertos kovos rezultatu 5:2 pergalę šventė V. Urbono vadovaujamai „Šilutės vandenys“. Sidabras atiteko „Pamariui“.
Apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai: Artūras Normantas („Šilutės vandenys“), Darius Paldauskas („Pamarys“), Domantas Kairys („Žvejas“), Markas Užkuraitis (FK „Šilutė“ jauniai) ir Visvaldas Norvaišas („Svajonių komanda“).