Šalies čempionate šilutiškiai – šeštieji

saskesLietuvos komandų paprastųjų šaškių čempionato varžybose Bačkonyse (Kaišiadorių r.) Šilutės šaškių ir šachmatų klubo rinktinė užėmė 6-ąją vietą.

Į tradicinį 3 dienas trunkantį šalies komandų šaškių klubų čempionatą atvyko 16 komandų iš visos Lietuvos. Buvo rungtyniaujama šveicariška sistema, 8 ratai, kiekvienai partijai skirta 30 minučių.

Šilutės šaškių ir šachmatų klubo rinktinei atstovavo klubo vadovas rusniškis V.Deniušas, rajono čempionas B.Bagočius bei komandą sustiprinę legionieriai B.Družinin (Mažeikiai) ir jo draugas A.Naprejenkov (Sankt Peterburgas, Rusija).

Šilutės klubas laimėjo 4 partijas, 1 susitikimą sužaidė lygiosiomis ir 3 pralaimėjo. Naudingiausiai žaidė B.Družinin, iškovojęs 10 taškų, A.Naprejenkov – 9 tšk., B.Bagočius – 8 tšk., V.Deniušas pridėjo 3 taškus. Klubo komandinis kraitis – 9 taškai ir antri metai iš eilės laimėta 6-oji vieta.

Geriausias pasiekimas buvo 2009 m. – pelnyta 5-oji vieta.

Čempionų laurus nuskynė Vilniaus SK „Riešutas“ – 16 taškų, 2 ir 3 vietas užėmė Klaipėdos „Pamarys“ – 12 tšk. ir Šiaulių „Vitražas“ – 10 tšk.