Šaltą dušą gavęs „Atletas“ įveikė „Šilutę“

Permainingose savaitės rungtynėse Kauno r. „Atletas“ (13-17) išvykoje 91:84 (26:20, 20:23, 23:22, 22:19) įveikė „Šilutę“ (7-24) ir laimėjo 3 kartą iš eilės. „Atletas“ žaidė be Gedeono Dimoke ir Petro Piekaus.

Lentelė.

Po išmesto ginčo šeimininkai startavo 10:0 spurtu, o šaltą dušą gavęs „Atletas“ greitai išlygino rezultatą ir laimėjo pirmąjį kėlinį (26:20). Atkakli kova tęsėsi ir antrajame ketvirtyje, o po Yevheno Balabano tritaškio su sirena, svečiai į rūbinę išėjo likdami priekyje vieno metimo persvara (46:43).

Po ilgosios pertraukos viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Likus 1,5 rungtynių minutės „Atletas“ buvo priekyje (85:82), bet svarbius du taškus su pražanga pelnė Deividas Sabeckis, kuris atitolino svečius (88:22)

Kitoje atakoje šilutiškiai suklydo, o Kauno r. ekipa pelnė dar du taškus ir likus minutei klausimų dėl šios dvikovos nugalėtojo nebekilo (90:82).

Atletą“ pergalės link vedė Julius Liesis, kurio sąskaitoje per 25 min. buvo 23 taškai (2/6 dvit., 4/5 trit., 7/9 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 3 perimti kamuoliai ir 26 naudingumo balai.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo geriausią „7bet-NKL“ mačą sužaidęs Patrickas Robinsonas, kuris per 36 minutes pelnė 26 taškus (8/12 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir surinko 26 efektyvumo balus.

„Šilutės“ marškinėlius užsivilkęs 24-erių Ernestas Jonkus per beveik 25 minutes surinko 6 taškus (2/7 trit.), 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 2 naudingumo balus.

„Šilutė“: Patrickas Joshua Robinsonas 26 (8/12 dvit., 2/5 trit., 26 naud.), Yevhenas Balabanas 19 (4/7 dvit., 2/4 trit., 5/7 baud.), Vilius Valuntonis 12 (2/3 trit.), Ernestas Jaškus 11 (3/8 dvit., 5/6 baud.).