Šaltis nusinešė pralaimėjimus

krepsinis fSavaitgalį „Šilutė“ įveikė abi savo varžoves – Šiaulių „ABRO – Universitetą“ ir „Gargždus – Bremeną“. Namuose vykusiose varžybose mūsiškiai šiauliečius „suvalgė“ net 32 taškų skirtumu, o išvykoje Gargžduose laimėjo 8 taškų persvara.

Žaidimas glostė širdį

Šiauliečių ir šilutiškių rungtynėse jau po I kėlinio rezultatas (26:9) rodė, kad mūsiškiai nusiteikę karingai. Bet krepšinis toks žaidimas, kur kelios varžovų klaidos gali persverti rezultatą savo naudai.

Ir II kėlinyje „Šilutė“ išlaikė persvarą, nors „ABRO – Universitetas“ stengėsi pasivyti.

III kėlinyje šilutiškiai irgi neleido varžovams nė minutės atsikvėpti, nedavė laiko pagalvoti, o patys į šiauliečių krepšį krovė taškus vieną po kito. Vitalio Pancerevo du taiklūs iš eilės tritaškiai, po to iškart – Artūro Kaubrio dėjimas iš viršaus! Jų greitomis atakomis žavėjosi visa salė. Ne kartą varžybų metu „Šilutė“ rodė savo greitumą, prie jo priderintą taiklumą. Retas derinys, kuris pradžiugino sirgalius šį penktadienį. Jei greitos atakos vienam „Šilutės“ žaidėjui nepavykdavo užbaigti taikliu metimu, tuoj pat, kur buvęs kur nebuvęs, komandos draugas pataisydavo padėtį: metimas ir plius 2 taškai komandos kraityje. Gražus komandinis žaidimas!

Sirgaliai pradėjo skanduoti: „Išleisk Kuncaitį, išleisk Kuncaitį“. Po tokių prašymų „Šilutės“ treneris Petras Jonikas išleido į aikštę jauniausią komandos žaidėją, 16-metį Šilutės sporto mokyklos auklėtinį Arnoldą Kuncaitį. Jis per 13 minučių pelnė 3 taškus bei atkovojo 2 kamuolius.

Nuskambėjus sirenai, skelbiančiai varžybų pabaigą, švieslentė rodė rezultatą, glostantį visų šilutiškių širdį – 95:63. Net 32 taškų persvara šilutiškiai įveikė šiauliečius!

Tądien rezultatyviausias „Šilutės“ komandoje buvo Deividas Petravičius, pelnęs 24 taškus bei atkovojęs 6 kamuolius. 19 taškų pelnė V.Pancerevas, 15 – Mantas Tamaševičius, atkovojęs ir 11 kamuolių. Daugiausiai kamuolių atkovojo Artūras Kaubrys – 13 bei pelnė 9 taškus.

Ir išvykoje – pergalė

Šeštadienį „Šilutė“ žaidė svečiuose su „Gargždais – Bremena“. Po I kėlinio rezultatu 26:20 pirmavo namų šeimininkai, pasibaigus II kėliniui šilutiškiams pavyko išlyginti rezultatą 42:42.

Po III kėlinio „Šilutė“ pirmavo vos 2 taškais. IV kėlinys irgi buvo apylygis, bet vėliau mūsiškiams pavyko išsiveržti į priekį ir pasiekę rezultatą 72:80 pergalės šokį turėjo teisę šokti šilutiškiai.

Išvykoje daugiausia taškų komandai pelnė Evaldas Šaulys (23), antras pagal rezultatyvumą buvo Artūras Kaubrys – 16 taškų bei 11 atkovotų kamuolių. 13 taškų pelnė V.Pancerevas.