„Salūnas“ atstovavo Lietuvą Kroatijoje

salunas kroatija3Šokių klubas „Salūnas“ (vadovė Reminta Stoškuvienė) išvyko į tarptautinį  šokių festivalį – konkursą „ADRIATIC ZADAR OPEN 2018“, kuris vyko birželio 14-17 d. Zadare (Kroatija). Kolektyvo dvi paauglių grupės pristatė savo šokių programą žiūrovams miesto aikštėje ir konkurso komisijai. Po pasirodymo gauta maloni žinia – šokių kolektyvui skirtas Grand Prix apdovanojimas. Šilutiškiai sulaukė daug komplimentų, pakvietimų į kitus tarptautinius festivalius.

Zadaras įsikūręs pusiasalyje prie Adrijos jūros, čia galima rasti viską, ko reikia atokvėpiui po įtempto sezono: jūrą, saulę, puikių vaizdų, istorinį, bet kartu ir modernų senamiestį, gražių vietų tiek mieste ir aplinkinėse srityse.

„Turėjome tikslą gerai pasirodyti konkurse, pažinti naują šalį, pasisemti žinių ir įkvėpimo. Be koncertų šokėjai dar džiaugėsi maudynėmis jūroje, kelione į kalnus, plaukiojimu laivu ir kitais vasaros malonumais“, – pasakojo R.Stoškuvienė.

Pakeliui šilutiškiai pravažiavo keletą nedidelių miestelių, primenančių Italijos kaimus, aplinkui vyravo laukai, kuriuose augo alyvuogių ir kaparėlių medžiai. Nustebino išskirtinai raudonas dirvožemis. Aplinkui augo įvairiaspalvės gėlės, žydintys kaktusai, spygliuočiai medžiai, uolėti jūros krantai. Paplūdimiai ten paruošti tik įlipti į vandenį – daugiausiai išbetonuoti laiptukai, nusileidžiantys tiesiai į vandenį. Mėgstantiems degintis – įrengtos betoninės krantinės, o vietomis yra ir akmenuoti paplūdimiai. Smėlio paplūdimio taip ir neteko pamatyti. Pakeliui namo su dideliu noru šokėjai patraukė link Plitvice ežerų nacionaliniame parke.

Pasimėgavę Adrijos jūra ir akį veriančiais vaizdais, keliavome namo su naujomis idėjomis. Kiek pailsėję įsiliesime į naujus koncertus bei naujo sezono pradžią. Koncertų dar bus ir vasarą: birželio 29-30 d. „Salūnas“ koncertuos Rusnės festivalyje, paauglių grupė ruošia pasirodymą su Radistais.