„Salūnas“ grįžo su apdovanojimais

 

saluunasaXII šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalis- konkursas „Norim kilt 2019“ – vienas didžiausių šokių konkursų, kurį nuo 2000-ųjų rengia laisvalaikio centras „7 mūzos“. Jame dalyvauja kolektyvai, atliekantys šiuolaikinio, šou, pop ir gatvės šokių kategorijas atitinkančias kompozicijas. Atrankos turuose, kurie vyksta Marijampolėje, Panevėžyje, Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje atrenkami geriausi kolektyvai patenka į finalą.

Šiemet į finalą atrinkta daugiau nei 100 kolektyvų, kurie susirinko gegužės 18 d. LITEXPO centre Vilniuje. Šilutės „Salūnas“ šiame konkurse yra nuolatinis dalyvis, šiemet šilutiškiai irgi negrįžo be taurių. „Salūniukų“ grupė su šokiu „Run the world“ iškovojo II vietą, o „Salūno“ jaunimas tvirtai antrą kartą apgynė ir iškovojo I vietos taurę.

„Laimėti visada smagu, ypač tokiuose dideliuose konkursuose. Džiaugiamės, kad mus pastebėjo žmonės iš šokio pasaulio, tai labai malonu. Dėkoju visiems už nuolatinį palaikymą ir paramą“, – sakė kolektyvo vadovė Reminta Stoškuvienė.