„Salūnas“ ir „Dakota“ – su apdovanojimais

P1070903Kantri šokių kolektyvo „Salūnas“ visos 3 vaikų grupės dalyvavo dviejuose šokių festivaliuose – konkursuose Vilniuje. Šokėjams vadovauja Reminta Stoškuvienė.

Respublikiniame šokių festivalyje „Ant stogo 2012“ šilutiškiai dalyvauja jau antrą kartą. Dvi „Salūno“ vaikų grupės iš Žibų pradinės mokyklos laimėjo II vietos taures, III vieta atiteko merginų grupei. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir dovanomis.

Daug apdovanojimų šokėjai pelnė kitame kantri šokių konkurse – „Vilniaus taurė 2012“, kuriame buvo varžomasi 9 šokių kategorijose. „Salūno“ mažiausiųjų šokėjų grupės (iš Žibų pradinės mokyklos) Classic Line grupėje užėmė I ir II vietas. Trečiai mergaičių grupei, kuri varžėsi Cabaret Team kategorijoje, atiteko I vietos taurė.

Šilutės kantri šokių klubas „Dakota“ irgi varžėsi suaugusiųjų Cabaret Team kategorijoje ir laimėjo II vietos taurę.
P1070895
Pirmą kartą šiame konkurse buvo galima dalyvauti ProAline šokio kategorijoje, kuri skirta profesionalui mokytojui ir mokiniams, nes dalyvaujantys šokėjai vertinami atskirai. Pasirinktinai atliekamas vienas linijinis šokis.

Vaikų grupėje 5 pirmosios vietos atiteko Žibų pradinukams Deimantei Jašinauskaitei, Rūtai Mikužytei, Guodai Jankauskaitei, Karinai Kislenkaitei ir Guodai Stoškutei. Merginų grupėje 5 pirmąsias vietas iškovojo „Salūno“ šokėjos Elina Vaitelytė, Gabrielė Saikevičiūtė, Greta Pauparytė, Eimantė Paulauskaitė ir Laura Jukniūtė.

Vyresniojo amžiaus šokėjų grupėje varžėsi ir šokių klubo „Dakota“ moterys. Pirmąsias 3 vietas nuskynė Ginta Čepulienė, Asta Višinskienė ir Daiva Pekūnienė.

Tokiuose konkursuose atiduodama daug energijos, jėgų, bet vaikai jau sako, jog be šokio jie būtų kaip žuvys be vandens… Džiugu, kad šiais sunkiais laikais randama laiko menui, šokiui, įdomiam laisvalaikio praleidimui.

Vadovė R.Stoškuvienė ir vaikai dėkoja Žibų pradinės mokyklos direktorei Elenai Šarkienei, vaikų tėveliams už finansinę paramą vykstant į konkursus.

spaudos remimo fondas Projektas „Šilutės krašto kultūra ir žmonės: tradicijos, istorija, kūryba”.